Vyspí se dítě v bussines kupé Regiojet?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:07
Vyspi se dite v bussines kupecku regiojet ?

Zdravim holky: planuju jet s dvouletym poprve Regiojetem z Prahy do Olomouce a chtela jsem si rezervovat cele kupe. Jak se divam tak ctyrmistne maji jen ve tride bussiness. Maly bude behem ranni cesty urcite alespon hodinu spat a jelikoz jsem se divala na fotky toho bussiness kupecka tak si rikam jesli se tam ma jak polozit ke spanku kdyz ty sedacky jsou od sebe vzdalene, tak vlastne ho nejde polozit na dve najednou. Zkratka se chci zeptat jestli to tu uz nekdo resil stejny problem a jestli se tam to dite v pohode vyspalo. Predem dik moc za vase reakce!!! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 12:12

Jeli jsme ve středu dětským kupé a malý se vyspal v pohodě. Původně jsem chtěla bussiness, ale právě ty sedadla mě odradila, protože hodinu a půl držet spící dítě se mi nechtělo

LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:14
@ShadowHunter píše:
Jeli jsme ve středu dětským kupé a malý se vyspal v pohodě. Původně jsem chtěla bussiness, ale právě ty sedadla mě odradila, protože hodinu a půl držet spící dítě se mi nechtělo

dik za reakci. znamena to ze si rezervovala primo detske kupe?? a nerusily vas tam deti ktere si tam chodily jrat? nebo tvoje dite nespalo??

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 12:17
@LenousIT píše:
dik za reakci. znamena to ze si rezervovala primo detske kupe?? a nerusily vas tam deti ktere si tam chodily jrat? nebo tvoje dite nespalo??

Tři sedačky v dětském kupé. Děti tam v době synova spaní nebyly, takže si hodinu a půl v klidu pospal.

LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:21
@ShadowHunter píše:
Tři sedačky v dětském kupé. Děti tam v době synova spaní nebyly, takže si hodinu a půl v klidu pospal.

aha, tak to jste meli stesti :mrgreen: :palec: :palec: :palec: prave mam dilema jestli to ryskovat :think: :think: :think: jedem v sobotu..

Tarfinka
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 14.11.14 12:21

V bussines třídě jdou ty sedačky i polohovat. Myslím, že se na tom dítě v pohodě vyspí. Já osobně, kdyby mi mělo dítě spát, tak volím bussines třídu, protože v dětském kupé člověk nikdy neví na jaké děti natrefí.

LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:23
@Tarfinka píše:
V bussines třídě jdou ty sedačky i polohovat. Myslím, že se na tom dítě v pohodě vyspí. Já osobně, kdyby mi mělo dítě spát, tak volím bussines třídu, protože v dětském kupé člověk nikdy neví na jaké děti natrefí.

daji se polohovat? no to by bylo super! :potlesk: to bych do toho urcite sla. presne jak rikas to detske kupecko sice super ale co kdyz zrovna kdyz bude spat se tam nahrne x deti.. :think:

ShadowHunter
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 12:25
@Tarfinka píše:
:think: my měli štěstí, děcka se tam nahrnula jen 2×, hned po odjezdu z Havířova a pak asi půl hodinky před příjezdem do Prahy
Tarfinka
Zasloužilá kecalka 817 příspěvků 14.11.14 12:31

@LenousIT Jo, trošku to jde, navíc když se spojí 2 naproti sobě, tak ta mezera mezi nima je minimální. Naše děcka se tam vyspí v pohodě. Přikládám fotku malého z vlaku, do jaké polohy to jde :P

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.11.14 12:35

Ahoj!

Sedačky se dají úplně roztáhnout. Pololeh je na prd, protože jsou tam kožené sedačky a tak to na nich klouže.

Do dětského kupé bych nešla, pokud plánuješ, aby se vyspal a potřebuje na usnutí klid. Co jsem jela já, tak tam bylo vždy rušno. Můžeš si vybrat kupé vedle toho dětského (pokud lze), aby si mohl třeba chvilku pohrát.

Ty chceš koupit lístky pro čtyři? To tě vyjde hodně draho, ne?

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 12:37

@LenousIT jen dodatek, na rezervaci celého kupé musíš koupit tolik jízdenek, kolik jich v tom kupé je. Můj kluk teda spal v pohodě na jedné a stačilo mu to :think:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 14.11.14 12:37

Já si teda pamatuju, že je děti rozložily takřka do lehu. :nevim:

LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:40
@Tarfinka píše:
@LenousIT Jo, trošku to jde, navíc když se spojí 2 naproti sobě, tak ta mezera mezi nima je minimální. Naše děcka se tam vyspí v pohodě. Přikládám fotku malého z vlaku, do jaké polohy to jde :P

dik za foto :palec: :potlesk: ten je zlaty!! :srdce:

LenousIT
Kecalka 338 příspěvků 14.11.14 12:40
@martina.se píše:
@LenousIT jen dodatek, na rezervaci celého kupé musíš koupit tolik jízdenek, kolik jich v tom kupé je. Můj kluk teda spal v pohodě na jedné a stačilo mu to :think:

ano dik! s tim pocitam :D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.11.14 12:41
@LenousIT píše:
ano dik! s tim pocitam :D

tak to ju ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >