Vyspí se v cestovní postýlce na dovolené ?

815
17.7.19 19:57

Vyspí se v cestovní postýlce na dovolené ?

Maminky máte některá zkušenost s cestovní postylkou na dovolené? Jedeme na dovolenou a spaní dcery jsem chtěla vyřešit cestovní postylkou, ale teď všude čtu, že ta matrace v ní není úplně vhodná na spaní 8o Jak jste řešili spaní ratolestí na dovolené vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26969
17.7.19 19:59
@PeBa12 píše:
Maminky máte některá zkušenost s cestovní postylkou na dovolené? Jedeme na dovolenou a spaní dcery jsem chtěla vyřešit cestovní postylkou, ale teď všude čtu, že ta matrace v ní není úplně vhodná na spaní 8o Jak jste řešili spaní ratolestí na dovolené vy?

Syn v ní spal necelý týden kousek po roce. Na dlouhodobé spaní to není, ale týden to přežije. Můžete jí to víc vystlat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
17.7.19 20:03

My ji máme na chalupě a já osobně bych v tom nespala, koupili jsme mu do ní klasickou matraci, ale na cestování nepraktické, dala bych deky nebo koupila nafukovací karimatku? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
17.7.19 20:04
@Russet píše:
Syn v ní spal necelý týden kousek po roce. Na dlouhodobé spaní to není, ale týden to přežije. Můžete jí to víc vystlat.

Mala teď měla taky rok :) Právě sem si říkala, že bych ji tam hodila třeba ještě deku na tu matraci aby to bylo pohodlnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
17.7.19 20:05

My tu cestovní postýlku využíváme opravdu často a tak jsme si k ní koupili i cestovní matraci. Sroluje se jako karimatka, je super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
@MontyLu píše:
My ji máme na chalupě a já osobně bych v tom nespala, koupili jsme mu do ní klasickou matraci, ale na cestování nepraktické, dala bych deky nebo koupila nafukovací karimatku? :think:

Já právě přemýšlela o té dece. Aspoň teda…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31229

Úplně v pohodě, měla jsem v ní i monitor dechu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42235
17.7.19 20:06

Bagrista v cestovní postýlce spal na dovolených běžně a jaký je z něho hezký skoromuž ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
17.7.19 20:06
@milwinka píše:
My tu cestovní postýlku využíváme opravdu často a tak jsme si k ní koupili i cestovní matraci. Sroluje se jako karimatka, je super.

Já ji potřebuju jen na týden a pak pro ni nemám využití. Ani jsme ji nekupovali. Mám ji pujcenou, tak nemá smysl kupovat matraci kterou pak nevyužiju…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
17.7.19 20:09
@MontyLu píše:
My ji máme na chalupě a já osobně bych v tom nespala, koupili jsme mu do ní klasickou matraci, ale na cestování nepraktické, dala bych deky nebo koupila nafukovací karimatku? :think:

Už nic koupit nestihneme. V pondělí jedeme tak potřebuju vědět jestli ji někdo používá i bez dokupovane matrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
17.7.19 20:10

@MontyLu Můžete si koupit cestovní matraci, my ji máme a je opravdu super, obě děti mi takto spaly na dovolených v cestovní postýlce s cestovní matrací až do 3,5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31229
17.7.19 20:13

Taky cestovní skládací matraci, byla součástí postýlky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
17.7.19 20:14
@PeBa12 píše:
Já ji potřebuju jen na týden a pak pro ni nemám využití. Ani jsme ji nekupovali. Mám ji pujcenou, tak nemá smysl kupovat matraci kterou pak nevyužiju…

Tak týden ti v tom dítě určitě vydrží spát i bez té dokupovane matrace. My ji právě používáme hodně často, takže u nás se ta cestovní matrace opravdu hodně využila. Ale jestli to potřebuješ jen jednorázově na týden, tak bych to neřešila a použila bych tu postýlku tak jak je, však tam taková ta tenčí matrace je jako součást postýlky, tak to bude stačit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2852
17.7.19 20:16

Moje děti v ní v pohodě občas přespávali u babičky, nic navíc k ní nekupovala :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4247
17.7.19 20:23

2 noci vydrží bez dokupované matrace v pohodě, týden teď spal s matrací v tom. Úplně v pohodě (téměř 18m)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama