Vyšší dávka kyseliny listové, vadí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 18:34
vyšší dávka kyseliny listové, vadí?

Dobrý den, chci se poradit. Jsem na začátku těhotenství, kyselinu užívám teprve měsíc, dnes sem se dočetla že maximalně by měla být užívána kyselina 400pg, já mám kyselinu 800pg, vadí to? pokud ano, v čem? ještě píšou že v žádném případě nesmí být pg vyšší nez 1000.děkuji

Reakce:
Helca83
Zasloužilá kecalka 889 příspěvků 03.02.19 18:41

Pravdepodobne nevadi, hodne lidi (40% populace) ji ani neumi z potravin poradne zpracovat, takze v klidu, pripadne muzete zacit uzivat 800g obden :mavam:

Staworowski
Ukecaná baba ;) 1157 příspěvků 1 inzerát 03.02.19 18:45
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se poradit. Jsem na začátku těhotenství, kyselinu užívám teprve měsíc, dnes sem se dočetla že maximalně by měla být užívána kyselina 400pg, já mám kyselinu 800pg, vadí to? pokud ano, v čem? ještě píšou že v žádném případě nesmí být pg vyšší nez 1000.děkuji

Taky jsem brala tu silnější 800. V lékárně mi to doporučili, tělo si vezme co potřebuje a zbytek se vyloučí močí. :palec:

M-A
Kecalka 194 příspěvků 03.02.19 19:05

Me naopak doktorka tvrdila ze 400 je malo, ze bych mela brat denne 800

ugluk
Hvězda diskuse 44653 příspěvků 03.02.19 19:27

Nevadí ničemu, přebytek vyčůráš. Naopak těhotné by jí měly víc, na čtyřstovkové píšou v těhotenství dvě denně. A některé těhotné ji mají na předpis od doktora, kde neberou jeden tisíc, ale deset tisíc denně ;) Nedávno tu byla diskuze, kdy se dotyčná ptala, co strašného se jí stane, když jí bere jen ty 400 a že je to málo :mrgreen: Prostě dodržuj dávkování na krabičce a přestaň studovat, neb jinak se z toho dříve či později zblázníš, protože furt bude něčeho moc a něčeho málo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 22:22

Mne prebytek pusobil neuveritelne alergicke reakce. Prestala sem brat uplne. Nebylo to k zivotu,:-/

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >