Reklama

Vyšší hladina Hcg v 1i 2 trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dagmarka123
Povídálka 11 příspěvků 12.10.18 19:33
vyssi hladina Hcg v 1i 2 trimestru

Ahoj holky, mam otazku jsem v 17 tt a je mi 36,proto me poslala dr.na genetiku UTZ v 1 i 2 screeningu vysel negativne na vsechny vrozene vady a vse je podle utz. o.k..Jenze u obou odberu krve vysla vyssi hladina HCG, mam se rozhodnout zda pujdu na plodovku.(vse je gemeticky z obou stran vporadku)Je to jen ohledne veku. Prosim o vase nazory :zed:

Reklama

Reakce:

janulak1990
Kecalka 319 příspěvků 13.10.18 19:00

@Dagmarka123 nám vyšel špatně prvotrimestrální screening (riziko down 1:8) i tripple testy (riziko 1:190 právě kvůli vysokému HCG), na ultrazvuku vše v pořádku, na genetice jsem byla hned ten 14. týden a vše je v pořádku, teď jsem 31. týden.

Dagmarka123
Povídálka 11 příspěvků 14.10.18 09:56

@janulak1990 nam vysla hladina v obou screeningach vyssi u prvniho to bylo 1:1283 a o udruheho 1:1976 sice se hladina hcg snizila ale stale je vyssi nez by mela byt a ja se mam rozhodnout jestli jit na plodovku nebo ne :nevim: ,byla jsem na screningu nem kvuli veku a oba UZ vysli negativne takze stale vaham :zed:

janulak1990
Kecalka 319 příspěvků 14.10.18 10:01

@Dagmarka123 já byla hned ten 14. týden na krevním testu, to naše riziko mi nahnalo hodně strachu… ale když je to oboje nad 1000, tak bych se na to asi vykašlala… pokud je dle ultrazvuku vše v pořádku. Víte co čekáte za pohlaví? Prý mívají vysoké HCG holčičky, u nás to tak je. Když jsem se ptala, co tu hladinu vlastně ovlivňuje, tak mi řekli, že se vlastně neví, že je to asi spousta věcí…

Dagmarka123
Povídálka 11 příspěvků 14.10.18 10:17

@janulak1990 No prave nikdo nevi co to vlastne zpusobuje a hlavne me strasi riziko potratu. :( jeste jdu ke sve gyndarce ve stredu tak to sni proberu.Na plodovku bych mela jit ve ctvrtek a tak se muzu po konzultaci jeste rozhodnout :think: .Dekuji Ti za nazor uz jsem snad precetla vse co se dalo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >