Výstava o Amazonii v Praze,hezké i pro menší děti - zdarma

195
26.5.21 16:23

Výstava o Amazonii v Praze,hezké i pro menší děti - zdarma

Tak jsem náhodou zavítala na výstavu o Amazonii v Karolinu. Stačí mít jen roušku, nic víc, nic míň. :D Jsou tam moc hezké velkoformátové fotografie krajiny, lidí, jídla zejména z Peru i mapa povodí Amazonky, modelový stan s kotlíkem a bezbariérový vstup na většinu výstavy - zvládá se to v klidu s kočárkem, nikdo tam není, tudíž nebude okřikovat, pokud děťátko zapláče. Samotný výstavní prostor je v nádherných přízemních gotických prostorách, které jsou vidět, pokud procházíte mezi Stavovským divadlem a Karolinem (budovou univerzity). Jestli jste se tam chtěly někdy podívat, tak teď je skvělá příležitost. :D A obrázky se líbí i dětem - synkovi jsem popisovala, co na fotografiích všechno je a zaujalo ho to, i když mu je něco přes rok. Vchází se zleva na nádvoří za vodotryskem, pokud jste čelem ke vstupu do Karolina z Ovocného trhu.
https://www.natur.cuni.cz/…atni-vystavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
588
26.5.21 16:44

Děkuju za prima tip. V současné době je jakékoliv dostupné kulturní vyžití vítáno :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
28.5.21 22:53
@Karamba2020 píše:
Děkuju za prima tip. V současné době je jakékoliv dostupné kulturní vyžití vítáno :-)

Také se mi to líbilo, ale nečekala jsem, že to zaujme i synka. :-) Výstava je oteřená do 21.6., pokud se nepletu, je dobré to zkontrolovat na odkaze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat