Vystavý vám banka vypis s učtu i po 4 letech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Medin
Kecalka 184 příspěvků 30.10.10 09:43
Vystavý vám banka vypis s učtu i po 4 letech?

Dobrý den chci se zeptat jestli je to možné nebo se tyto data už vyhledat nadají? Děkuji

Reakce:
Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 30.10.10 09:50

ahojky -do třech let určo,ale chtějí za výpis 70 korun…tedy u České spořitelny…pokud je to pro soud tak soudní příkaz dodat…

Medin
Kecalka 184 příspěvků 30.10.10 09:54

Děkuji potřebuji doložit že jsem něco platila a nemam doklad

Smichinka
Ukecaná baba ;) 1673 příspěvků 30.10.10 10:18

Ahoj, meli by ho mit urcite nekde v archivu (v pc), takze ho udelaji bud hned na pockani a nebo do par dni.

dada1511
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.10 10:18

No podle toho,jakou máš asi banku,mě to u české spořitelny nachtěli dát.Že mi vytisknou výpis jen rok zpětně a za kadý měsíc chtěli myslím 100nebo 200kč,nevím už přesně 8-o .

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 30.10.10 11:01

Ja si takhle nechala neco vytisknout zpetne u mBank,ale bylo to jen do roka a za jeden vypis 100kc.

Advise
Kecalka 217 příspěvků 04.12.10 21:20

Mělo by to jít, ale je to za poplatek, netuším už kolik, ale vím, že se o to musí požádat a někam se ta žzádost posílá a odtamtud to zase posílají zpátky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >