Vystěhovaly jste chlapa z bytu nebo jste odešly vy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:33
Vystěhovali jste chlapa z bytu nebo jste odešly vy?

Dobry den, nevím co mám dělat nesnáším svyho chlapa…od rana do večera sedi u pc a hraje hry, nic jinyho nedělá…nezajima ho okolí co se deje doma jestli je vše zaplaceno proste nic o vse se starám já do práce jde jen aby se neřeklo…porad si dělá volna.Jsem snim 6let máme spolu syna 4roky a ja mám jeste dceru…ze zacatku takovy nebyl sice hral ale ne tak…trva to uz tak dva roky nikam nechce chodit v létě ani na ten koupák s náma nešel kdyz něco řeknu jsem špatná já…tak mu už nic nerikam a držím pusu…když prijdu domů z práce najdu akorat nepořádek a čeká me druhá šichta…dělám na směny jsem rada ze vyzvedne děti aspon ale i to mu musim pořád připomínat jak děcku už nemám sílu na to…na ted v prosinci prinesl akorát 7000kc dom protoze to flákal jak mohl kdyz sem mu rekla ze má míň penez než já tak se na me hned naštval…uz se bojim mu cokoliv i říct…ale ted k věci jak stoho ven? V bytě ve kterým bydlime máme v pronájmu…nechce se mi moc stěhovat dcera tu ma kamadady uz vše…bydlíme tu 3roky.Byt jsem našla také já smlouva je na mě…nevím co delat a jestli by vubec jen tak odesel uz jsem to skousela dvakrat pokazdy se vratil a skousel na me ze mu me prespi ze nema kam jit a podobně…jak by jste to řešily vy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 3051 příspěvků 02.01.19 18:37

Vyhodila bych jeho a zpátky nepouštěla, i kdyby měl chrápat na rohožce.

Jogrr
Závislačka 4469 příspěvků 02.01.19 18:37

Nekompromisne pryc on, prizivnik.

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 02.01.19 18:39

No jak :nevim: S ničím nepomůže, do práce chodí jak do sokola, takže prd vydělá a ještě abys okolo něj chodila po špičkách? Tak mu dej nůž na krk, budˇse víc zapojí, ve všem, nebo může jít a žít sám :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 18:42

Tak ho vyhoď znovu a až to zase bude zkoušet, vybodni se na něj (slušně řečeno).

BaMaK
Závislačka 2951 příspěvků 35 inzerátů 02.01.19 18:47

Ta věc má dvě strany. Morální-ano vykopni ho. A právní a ta nemusí být stejná. On v nájemní smlouvě vůbec není uveden? Kde má trvale bydliště? Může dokázat, že v bytě dlouhodobě bydlí, platí nájem, energie…? Pokud se nechá vyhodit, tak ho výhod, výměn zámky a nenech se ukecat.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 02.01.19 18:49

Stejně ho máš pořád ráda a radši by si byla, kdyby se změnil, než abyste šli od sebe.....

Monchichik
Kelišová 6197 příspěvků 02.01.19 18:49

No já bych se fakt nebála mu cokoliv říct, vyrazila bych s ním dveře. Bodejť by se nevrátil, kde asi jinde by měl za 7 tisíc jídlo, bydlení a veškerý servis? Fakt bych chtěla doma chlapa, co celé dny hraje hry.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 02.01.19 18:57
@Monchichik píše:
No já bych se fakt nebála mu cokoliv říct, vyrazila bych s ním dveře. Bodejť by se nevrátil, kde asi jinde by měl za 7 tisíc jídlo, bydlení a veškerý servis? Fakt bych chtěla doma chlapa, co celé dny hraje hry.

I když je pravda, že některé ženy by byly rády aspoň za těch 7 000kč, kdyby dostaly od chlapa měsíčně…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.01.19 19:01

postavit ho před hotovou věc: Jsem dlouhodobě nešťastná, život jaký žijeme mě ubíjí, půjdeme buď do partnerské poradny a nebo chci žít bez tebr, páč s tebou to není život…
Máš čas do konce ledna, buď se vzpamatuješ nebo zmiz z mého života.
Pokud mu na tobě záleží, pokusí se o změnu, pokud ne, kašli na to, škoda let a času… ;)

janablizkova
Zasloužilá kecalka 588 příspěvků 02.01.19 19:01

No pokud tam má trvalé bydliště tak to asi nebude tak jednoduché.Ale poslala bych ho taky k čertu.

Bety100
Nováček 3 příspěvky 02.01.19 19:02

Dle něj je vše v pořádku…ještě me řekne ze je to normální hrát hry 8o nebo mě řekl ze mu to nemám brát a takový mě přijde jak blázen prostě…další vec je jak to udělám s detmi pak kdo mi je bude vyzvedavat?musela bych si najit jinou praci asi…mamka sice vypomuze ale taky to nebude dělat furt a rodiče bydli odeme 25km,nemuze taky být u mě furt…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.01.19 19:02
@Božislava píše:
I když je pravda, že některé ženy by byly rády aspoň za těch 7 000kč, kdyby dostaly od chlapa měsíčně…

to ale výdaje s ním budou vyšší, nejdražší je ruční práce…praní,va­ření,úklid…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 02.01.19 19:04
@Bety100 píše:
Dle něj je vše v pořádku…ještě me řekne ze je to normální hrát hry 8o nebo mě řekl ze mu to nemám brát a takový mě přijde jak blázen prostě…další vec je jak to udělám s detmi pak kdo mi je bude vyzvedavat?musela bych si najit jinou praci asi…mamka sice vypomuze ale taky to nebude dělat furt a rodiče bydli odeme 25km,nemuze taky být u mě furt…

výmluvy, stejné jako má on…
Prostě se postav na vlastní nohy a bez té líné koule u nohy…

Micaella22
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 02.01.19 19:05

Vyhodit. Pokud zvladnes sama najem… tomu imbecilovi bych dala ultimatum jako posledni moznost, bud prinese domu alespon 15, nebo potahne.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >