Vystěhování partnera po rozchodu - mám strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 15:00
Vystehovat partnera po rozchodu - mam strach

Pritel si nasel novou psrtnerku, ktera je taky zadana. Domu chodi casto opily. Mame spolu rocniho syna s ja mu rekla, ze chci aby se odstehoval. Byt patri jen ne, on tu nema ani trvale bydliste. On mi rekl, ze se nikam stehovat nebude, ze tu ma svy veci a dite a pokus si nevo zkusim tak uvidim. Mam strach. Nekde jsem zaslechla, ze bych mu mela pisemne poslat vyzvu k vystehovani doporucene k nejakrmu datu a pokud se do te foby nevystehuje nebo nedojde k dohode. Muzu podat zalobu k soudu. Vzor vyzvy k vystehovani jsem ale nenasla. Nema nahou nekdo? Email bunnyketka@seznam.cz

Reakce:
jannina1
Závislačka 4836 příspěvků 23.07.19 15:07

Vystehovala bych mu veci, vymenila zamky a sla bydlet na chvili jinam, aby me neohrozoval. Preji pevne nervy.

epsice
Ukecaná baba ;) 1003 příspěvků 23.07.19 15:09

Pokud nemá smlouvu s tebou o nájmu tak ho můžeš vyhodit. vyměnila bych zámky a hotovo. Ale prvně zajdi na odpod a uprav styk s otcem tak, aby na tebe nemohl vytáhnout to, že mu bráníš ve styku se synem. věci mu klidně sbal a odvez k nové přítelkyni :-D hodně štěstí

Váš příspěvek
Reklama