Vystouplé červené fleky, bílé ohraničený. Co to může být?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 19:43

Vystouplé červené fleky, bílé ohraničený. Co to může být?

Malá nemá teplotu, říká že ji škrábe v krku a párkrát za den zakasle. Fleky ji nesvedi. K doktorce se snažíme dovolat aby nás objednala ale vůbec se neozývá :zed:

Nic nového nejedla, novou avivaz apod taky nemáme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
17.5.22 19:44

Pardon ještě obrázky…

• Citovat
  • Nahlásit
5178
17.5.22 20:13

Neštovice? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 20:19
@Venett píše:
Neštovice? :think:

To by měly být puchýřky s nějakou tekutinou tuším ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 20:20

Jinak ještě ty dvě původní jsou z rána, takhle se ji to zhoršilo přes den. A když se toho fleku dotknu ihned celý zbělá.

• Citovat
  • Nahlásit
2819
17.5.22 20:22

Mně to přijde jako alergická reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
17.5.22 22:40

Vypadá to jako alergie. na neštovice je to velké a neohraničené… My máme taky na krku nějakou vyrážku. Nevím, co to je. Nebo spíš z čeho. Taky neperu v novém prášku ani nejedla nic neobvykleho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 00:37
@vtipna píše:
Vypadá to jako alergie. na neštovice je to velké a neohraničené… My máme taky na krku nějakou vyrážku. Nevím, co to je. Nebo spíš z čeho. Taky neperu v novém prášku ani nejedla nic neobvykleho…

Takhle podobně vypadá můj atopický ekzém

• Citovat
  • Nahlásit
18240
18.5.22 07:24

EDIT, psala jsem nesmysly, spletla jsem si to s jinými fleky asi.
Ale takové jsme kdysi měli, ani nevím, jestli pak sami nezmizely nebo zda z toho něco bylo.
Nedávno měli oba kluci nějakou vyrážku, pak jsem zjistila, že jsem změnila prací prášek, tak zase peru v jiným a je klid, tak těžko říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.5.22 08:02
@Schnapi píše:
EDIT, psala jsem nesmysly, spletla jsem si to s jinými fleky asi.
Ale takové jsme kdysi měli, ani nevím, jestli pak sami nezmizely nebo zda z toho něco bylo.
Nedávno měli oba kluci nějakou vyrážku, pak jsem zjistila, že jsem změnila prací prášek, tak zase peru v jiným a je klid, tak těžko říct…

Já si tohle právě hlídám, neperu v ničem jiném, neměla nic neobvyklého nebo ve velkém množství. Přes noc se ji to rozlilo a začalo svedit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1044
18.5.22 08:06

Dcera má zrovna neštovice a některé má takto velké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18240
18.5.22 08:14
@LucEm píše:
Já si tohle právě hlídám, neperu v ničem jiném, neměla nic neobvyklého nebo ve velkém množství. Přes noc se ji to rozlilo a začalo svedit

Jasně, já vím určitě, že jsme takové fleky měly, bohužel si už nevzpomenu, z čeho to nakonec bylo :( jednou budu mít alzheimera, to vím, jelikož fakt mám hroznou paměť..

každopádně pokud má teplotu a svědí to, tak bych určitě zkoušela dál tu doktorku, může to být i projev nějaké nemoci, infekce, cokoliv :-(
Nebo nevím, jak to má vaše doktorka, já třeba když si nejsem jistá, tak jí pošlu fotky mailem, záleží, jestli vaše doktorka reaguje na maily

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
756
18.5.22 10:57

Naštěstí už se mi ozvala, za chvíli tam vyrážíme tak jsem zvědavá co z toho bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat