Vystouplý a tvrdý podbříšek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 18:39
Vystouplý a tvrdý podbříšek

Zdravím všechny
Chtěla bych se zeptat zda měl někdo z vás podobný případ jako já. Může se stát, že když nosím utáhlý pásek na riflích, tak mi vystoupne podbříšek a mám ho při stlačení tvrdý? Četla jsem hodně o tom že to může mít i nějakou souvislost s těhotenstvím, ale těhotná být nemůžu, menstruaci mám pravidelnou a nemám žádné těhotenské příznaky + s přítelem jsem spala asi cca před 3 měsíci a to s ochrannou.
Nebo to může mít souvislost i s nadýmáním? :nevim:

Reakce:
Aduš8
Závislačka 3056 příspěvků 30.12.18 18:47
@Anonymní píše:
Zdravím všechny
Chtěla bych se zeptat zda měl někdo z vás podobný případ jako já. Může se stát, že když nosím utáhlý pásek na riflích, tak mi vystoupne podbříšek a mám ho při stlačení tvrdý? Četla jsem hodně o tom že to může mít i nějakou souvislost s těhotenstvím, ale těhotná být nemůžu, menstruaci mám pravidelnou a nemám žádné těhotenské příznaky + s přítelem jsem spala asi cca před 3 měsíci a to s ochrannou.
Nebo to může mít souvislost i s nadýmáním? :nevim:
tak nafouklý podbřišku v těhotenství je tak 4.měsíce, to už bys věděla :D. Spíš je to nadýmání, nebo se ti tam vytvořilo víc tuku. V určitém věku, když se tělo, připravuje na mateřství ", se můžou tukové zásoby tvořit na těhlech místech
pe-terka
Neúnavná pisatelka 17038 příspěvků 30.12.18 19:38

to je úplně logické. Když se oblečením či páskem stáhneš příliš, nemůžou tvé břišní orgány řádně pracovat, protože mají málo místa. A též se ve střevech hromadí plyny. Takže si trošku povol, je to zdravejší :mrgreen: :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Luxus, který si dopřává Veronika Kopřivová, vybudovala Češka: „Začínala jsem od nuly!“

Velká cestovatelka Veronika Kopřivová si se svou kamarádkou dopřála... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >