Vystouplý obratel nebo výrůstek na páteři u tříletého dítěte

Anonymní
22.2.21 13:06

Vystouplý obratel nebo výrůstek na páteři u tříletého

Ahoj všem. Ráda bych se zeptala, jestli se některá z vás nesetkala s vystouplým obratlem na bederní páteři nebo výrůstkem na obratli u menších dětí kolem tří let. Zjistila jsem náhodně minulý týden, že syn má výrůstek na páteři. Stál rovně a já jsem ho pohladila po nahých zádech a zaregistrovala, že tam je útvar, který tam dřív nebyl. Syna to nebolí, ale tvrdí, že se bouchnul do zad při bobování na pytli minulý víkend, jenže - věřte takhle malým dětem. Dnes jsme byli u pediatričky a jsme odeslání na dětskou chirurgii. Mám strach samozřejmě velký, co to může být, bývám dost pesimistická :( Nestalo se to některé z přítomných? Moc děkuji za odpovědi. Prosím anonym, jde o citlivou situaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
546
22.2.21 14:07

U syna jsem si toho všimla už jako miminko. Jezdíme s tím každý rok na ortopedii a nic to není. Ale stejně to hlídají. Synovi už bude 6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 14:12
@Katka372 píše:
U syna jsem si toho všimla už jako miminko. Jezdíme s tím každý rok na ortopedii a nic to není. Ale stejně to hlídají. Synovi už bude 6.

Oni udelali rentgen a zjistili co, ze ma proste takovou pater? Ja se z tech vsech starostí pred chvili rozbrecela. Syn je vymodleny a ja se o nej hrozne bojim…

• Citovat
  • Nahlásit
546
22.2.21 14:21

Dříve mu dělal sono a teď to jen prohlédne. V podstatě to prostě nic není, ale hlídají to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat