Vystřelující bolest v pravé straně třísla 37.týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katasek
Povídálka 42 příspěvků 14.01.18 13:29
Vystrelujici bolest v prave strane trisla 37tt

Uz par dni mi strili bolest do praveho trisla a ted uz I do kycle a jsem furt unavena myslite ze uz se neco chysta???prvni porod jsem mela v 38tt ale bolesti trisel jsem nemela tak netusim nechci plasit a.jed do porodnice kdyz uz to mam takhle par dni v utery jdu k dr

Přečtěte si článek: Jak probíhá 37. týden těhotenství?

Reakce:
vertunka
Závislačka 4715 příspěvků 14.01.18 13:31

Myslim si, ze to neni k porodu, ale ze to patri k tehotenstvi. Me trapi to samy uz asi mesic, doktorka mi napsala leky.

Katasek
Povídálka 42 příspěvků 15.01.18 09:58

@vertunka dekuji uvidim.co mi zitra rekne doktor… dalsi leky uz nechci uz tak mi jich napsal dost :nevim: uz mi zacina I tect mazivo tak snad uz se zacina neco dit a brzy budu mit mimusko u sebe :dance:

Endyyy
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 15.01.18 13:32

Ahoj mě vystřeluje bolest spíš k levé straně a je to pocit jako by mě někdo nakopal do rozkroku. Jsem 37+5 a žádné prášky na to nemám a to ty bolesti se střídavě objevují a mizí už od 7měsíce. Prý je to způsobeno tím že se roztahují svaly a vazy a chystají se na porod. Měla jsem to i u prvního syna ale to až asi měsíc před porodem takže to bude zcela normální jev :palec: neplaš zbytečně už se nám to krátí tak se tělo holt připravuje :dance: ty miminka za trochu bolesti stojí :palec:

23tinka23
Povídálka 41 příspěvků 15.01.18 14:50

Podle mě normálka, já to mám už měsíc, teď jsem 37+6 :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >