Vystrelujici bolesti čelisti a hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.19 12:13
Vystrelujici bolesti čelisti a hlavy

Ahoj jsem už zoufalá mám už několik měsíců vystrelujici bolesti v licnich kostech pod celisti do hlavy a tlak…bolest i před uchem..někdo to svádí na zuby, které by trhaly..někdo na krční páteř..už si nevím rady nic nezabírá.. :nevim: zuby mě nebolí jen mám dva co říkají, že by chtěli ven.. mám pocit, jak kdyby mě někdo utlacoval hlavu bolí to nad spanky a různé prostě v obliceji :zed: na neurologii trojklany nerv vyloučen.. před půl rokem MR mozku nic.. ORL dutiny nic…mám prostě pocit, jak kdyby byla celá kost necim napadena..před týdnem zakl. sedimentace vše ok.. :nevim: předem dekuji

Reakce:
pannda
Kelišová 7158 příspěvků 39 inzerátů 08.09.19 12:19

To máš řešit se stomatologem dávno.. může to být o zánět v kosti…

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 08.09.19 12:24
@pannda píše:
To máš řešit se stomatologem dávno.. může to být o zánět v kosti…

Ale zase takový zánět by se musel projevit na sedimentaci :nevim:

pannda
Kelišová 7158 příspěvků 39 inzerátů 08.09.19 12:47
@ivašot. píše:
Ale zase takový zánět by se musel projevit na sedimentaci :nevim:

To netuším…ale znám případ jednoho pána, který měla dlouhá léta bolesti kolen a kloubů, ckdyz mu pak zubař před náhradou umělého chrupu vyškrábal ložisko na čelistní kosti, bolesti odezněly. Takže zřejmě koloval zánět a usazoval se v kloubech.
Nechala by nahlédnout pod zuby z místa, kde bolest vystřeluje

ivašot.
Echt Kelišová 8651 příspěvků 08.09.19 12:58
@pannda píše:
To netuším…ale znám případ jednoho pána, který měla dlouhá léta bolesti kolen a kloubů, ckdyz mu pak zubař před náhradou umělého chrupu vyškrábal ložisko na čelistní kosti, bolesti odezněly. Takže zřejmě koloval zánět a usazoval se v kloubech.
Nechala by nahlédnout pod zuby z místa, kde bolest vystřeluje

Je pravda, že zánět v zubech může udělat bordel kdekoliv v těla

Bábrdl
Generální žvanilka 24648 příspěvků 08.09.19 14:04

Není to neuralgie trojklanného nervů?

Pudloslava
Hvězda diskuse 35018 příspěvků 08.09.19 21:40
@Bábrdl
@Bábrdl píše:
Není to neuralgie trojklanného nervů?

vypadá to tak
na neurologii ale vyloučeno - divné - to se vyloučit nedá
přinejmenším by se to dalo nazvat atypická neuralgie a když už od toho dává zubař a ušař ruce pryč, tak se má léčit alespoň ta bolest

• na neurologii znovu, nebo na ambulanci bolesti
Ba-stet
Závislačka 3212 příspěvků 08.09.19 22:00

A na neurologii, jak radí holky, jsi byla? Já měla stejné příznaky a byl to trojklanný nerv, ale trvat to měsíce, to bych už byla mrtvá. Sotva jsem přežila přes víkend…

Váš příspěvek
Reklama