Výstřik na ... Jak o to říct manželce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 02:14
Výstřik na ... Jak o to říct manželce?

Zdravím. Mám pro naprostou většinu z vás jednoduchý dotaz a přesto si s ním nevím rady.

Už delší dobu strašně moc toužím po tom se při sexu udělat manželce na břicho nebo na prsa. Vím, mám to z porna, ale prostě je to tak. Nevím ale, jak jí o to říct. Prostě se stydím a navíc si myslím, že nebude chtít.

Jsme spolu už spoustu let a skoro vždycky to děláme tak, že vyvrcholím, stříkám hluboko do ní. Vím, že ze spermatu na těle, na kůži moc nadšená není. V pochvě jí naopak nevadí a orgasmu dosahuje docela snadno.

Nedávno došlo k tomu, že se před sexem zezadu udělala už při předehře. Já jsem pak bez ptaní vyvrcholil zezedu na její análek a pochvu. Nelíbilo se jí to, prý je to fuj a hned to chtěla ode mě utřít.

Říkáte si někdy partnerovi o něco v sexu, o čem tušíte, že se jim to nebude líbit?

A jak to děláte? To jí mám zničehonic říct „Můžu dneska ne dovnitř, ale na bříško?“ Nebo neříkat a občas jí to prostě udělat??? (Ty zdrobněliny fakt pořád používáme, i po těch letech.) Dík za názory, jak by to působilo na Vás, ženy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 03:01

Moje rada zní - sem tam se o tom zmiň… mně by se líbilo, vzrušuje mě představa, že… netlač na pilu, jen nahazuj… :-)

Anndy9
Kecalka 187 příspěvků 08.03.19 05:32

My se o tom s přítelem normálně bavíme,co se nám líbí a co by jsme chtěli :) Je to sice takové téma že se hodně lidí o tom doma bavit nechce,ale je to důležité. Mě to třeba vůbec nevadí,jediné co by mi vadilo by bylo na obličej :lol: Normálně si s ní o tom promluvit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 05:33

Koukam,co vse je pro nekoho v sexu tabu.tohle je prece uplne normalni.

mau-mau
Závislačka 3656 příspěvků 08.03.19 05:36

Tak mě to na kůži nevadí, pokud to nejsou oční víčka :mrgreen: , takže tohle by mi bylo jedno. Jako ne že se by se mi to kdovíjak líbilo, ale utře se to, tak co. :palec: Tam by mi bylo jedno, kdyby to bylo bez ohlášení nebo s předchozím varováním. Na věci, které považuji za nechutné, tam bych chtěla předem poprosit a jednou za čas bych z lásky svolila. A jsou věci bolestivé, tam bych nedovolila a prostě ne. Ale to po mě nikdo nechtěl. Myslím, že chtít partnerovi ublížit je divný. Ale není to tvé cákání na prsa trochu projev dominance? Je to možná docela dehonestující pro tu ženu, možná proto to tvá žena nechce.. Ale tak to vnímám já :think: :nevim: Bříško a prsa, tam vidím rozdíl. A obličej už úplně. :?

MedullaSpinalis
Nováček 4 příspěvky 08.03.19 05:50

Záleží, jaký je důvod toho, proč se jí takové věci nejspíš nelíbí. Jestli je to proto, že se jí to zdá špinavé, v tom slova smyslu jako nehygienické, neestetické… tak ji slib, že to okamžitě po akci samozřejmě uklidíš a budeš na to připraven. Nejvhodnější by bylo k takovým hrátkám zvolit koupelnu, ale tam se zase těžko realizuje to s tím bříškem.
Jestli se jí takové věci nelíbí z důvodu pocitu pošpinění ve smyslu pokoření, ponížení, pak zkus navrhnout, že to nějak vyvážíš i pokořením sebe. Třeba že to sperma potom slížeš.
Důvodů, proč se zdá, že se do takových věcí nežene, může být celá řada. Jaký je ten její, to nezjistíš jinak, než že se jí zeptáš. Až budeš mít podrobnější info, dá se o něčem hovořit.
Jak o tom s ní mluvit? Opět, neřekl jsi nám, jaká je, jak je otevřená komunikaci o takových věcech. Určitě není ideální se na to ptát na plnou hubu někde u oběda. Ideální je intimní a uvolněná atmosféra, kdy na sebe máte dost času, ať už půjde čistě jen o rozhovor nebo o jakousi metodu „námluv“, kdy už se bude k něčemu mezi vámi schylovat. Začni nejdřív tím, co by si v posteli přála ona, jestli má nějaké přání, které bys mohl splnit ty jí. Pokud se ani o tom nebude chtít bavit, tak už nemá smysl dál tlačit na pilu a bude třeba vymyslet jinou taktiku. Pokud bude sdílná, budeš aspoň vědět, že mezi vámi funguje tento typ komunikace. Pak by ses měl pokusit jí její přání splnit. A rozhovory na toto téma nadhazovat častěji, čímž se opatrně posuneš ke svému dotazu, na to svoje přání. Z toho i vysleduješ, jestli je dobré s ní o takových věcech mluvit přímo v posteli, kdy už je vzrušená a k ledasčemu svolná a nebo naopak preferuje komunikaci „předem“, mimo postel. Každopádně nedoporučuju tu variantu nic jí neříkat a udělat to. Tím budeš hodně riskovat, že jí to pro ní bude natolik nepříjemné, že ti to znovu nedovolí, i kdyby původně chtěla. Držím palce ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 06:00

Vzhledem k tomu, že neberu antiko, tak je to u nás běžná praxe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 06:10

U nas se zas strika vetsinou na bricho a prsa, ja to dovnitr moc nemusim :grin: utre se a pozdeji umyje. Nebyla bych nadsena kdyby to bylo na oblicej a do pusy, ale kdyby me o to manzel pozadal, nehroutila bych se, neodmitala a proste zkusila. My se o sexu moc nebavime, i po letech se proste stydim :oops: Takze pokud nekdo z nas neco chce, rikame to rovnou pri sexu, kdyz jsme vzruseni, tak mi to neva :D Bavit se o tom pri kafi bych nedala :lol:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1238 příspěvků 08.03.19 06:31

Normalne ji to rekni pri aktu. At se nastavi, ze chces na prsa. Co je na tom?

Kakika
Neúnavná pisatelka 15265 příspěvků 08.03.19 07:06

Mně by to asi vadilo ve vlasech nebo v obličeji, jinak neřeším. Ale tobě nezbyde, než jí to prostě říct. Manžel taková témata otevírá při sexu nebo hned po…za mě ideální doba, protože já se dost o těchto věcech stydím mluvit, ale zrovna v tuto dobu, když jsem rozdováděná, mi to tak velké potíže nečiní. Ale muž také ví, že hned teď se v některých věcech nerozhodnu. Takže proto často zmiňuje až po, abych z toho nebyla nervózní a měla čas se „vyhecovat“, že to zkusíme. :lol:

A jak na to? Prostě říct, že tě vzrušuje ta představa. Na mě třeba zabírá, když mi chlap popíše, co si o tom zjistil (no, jasně, co se týče ejakulace na břicho, tak tam žádné závratné informace neposkytneš, ale můžeš třeba přiznat, že víš, že jí je to nepříjemné a pokud by přeci jen souhlasila, tak zajistíš utření např. vlhčenými ubrousky).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.19 07:07

Tak to já mám raději ven, než dovnitř, kdy to pak zdlouhavě vytéká :lol: nechápu, že se o tom nebavíte, jak se jinak dozvíte, co ten druhý chce?

david85lbc
Kecalka 258 příspěvků 08.03.19 07:13

Z praxe.. prostě se zeptám a nedělám z toho vědu. Buď řekne ano nebo ne. Příde mě to divný že po tolika letech se stydíš na to zeptat. A není to s porna na bricho je to v podstatě asi nejzákladnější naopak spousta žen nemusí moc dovnitř.. a buď rád že můžeš dovniř, jeden můj kamarád musí ejakulovat úplně mimo, mají sex a ejakulovat pak musí chodit do koupelny.. pokud je hodný tak mu tam pomůže rukou …

Trojlístek
Závislačka 3679 příspěvků 08.03.19 07:14
@Anonymní píše:
Koukam,co vse je pro nekoho v sexu tabu.tohle je prece uplne normalni.

Tak proč anonym? Když je to přeci úplně normální…

Uživatel je onlinesamá práce
Závislačka 2668 příspěvků 08.03.19 07:21

Kujva, si chlap, tak stříkej kam chceš a bez ptaní.

Uživatel je onlinefree333
Generální žvanilka 23426 příspěvků 08.03.19 07:22

Normálně bych jí to řekla, že Tě to vzrušuje a chtěl bys občas na prsa, obličej atd., na tom nic není, myslím, že to má rád každý chlap.

Tak at to dobře dopadne… :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama