Výstup dítěte z auta na dálnici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 11:54
Výstup dítěte z auta na dálnici

Holky, potřebuji se svěřit a ujistit, že nejsem hysterka :pocitac:
Zároveň prosím o zachování anonymity, strašně se stydím za jednání své rodiny :oops:

Jeli jsme po dálnici (já, manžel, tchyně, naše mimino a synovec ve školním věku).
Synovec se potřeboval vyčurat a tak tchyně zastavila auto na kraji vozovky a nechala ho vystoupit z auta samotného aby se šel vyčurat za obrubník.
Podotýkám že vystupoval směrem k vozovce, protože na sedadle za spolujezdcem jsme měli připoutané vajíčko s naším miminem.

Jsem toho názoru, že tohle bylo naprosto nepřípustné :zed: :cert:
Já osobně bych radši synovce nechala ať si počurá gatě než riskovala, že ho někdo srazí! :cert: :cert:
(bez tak mohl 10min vydržet na benzinku nebo tchyně mohla předvídat a zastavovat na benzinkách častěji)

Bolí mě z toho srdce ještě teď když na to vzpomenu :(
Až naše prtě bude jednou větší a ona ho bude chtít na hlídání, tak tohle!!! si nesmí dovolit!!! Jinak nevím co budu dělat :(
Jenže to se nikdy nedozvím, když nebudu u toho (pokud mi nebudou volat pohřebáci, že moje děťátko přejelo auto).

No prostě holky, přeháním? Tchyně s manželem vysmátí jak leča, že se mám zklidnit :roll: :pocitac:
Potřebuji holky abyste mi řekly, jestli jsem opravdu blbá citlivka nebo jestli jsou mé obavy na místě. :?:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Reakce:
Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 24.09.14 11:58

Tchyne je uplne blba a manzel taky. ohrozila celou posadku auta a i ostatni ridice. Pokud to maji v hlave takto srovnany tak to bude boj…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64987 příspěvků 24.09.14 11:58

No, asi takhle, rozhodně bych dítěti neřekla, že má počůrat do kalhot :zed: ale ani bych ho nenechala vystupovat směrem do silnice, není zas takový problém, aby dítko přelezlo vnitřkem auta a vystoupilo přes místo spolujezdce, s tím, že já samozřejmě tou dobou už budu stát u těch dveří zvenku a čůrat půjde se mnou.

SlecnaViii
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 24.09.14 11:58

Propleskla bych ji na místě :pocitac:

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 24.09.14 11:58

Nejsi hysterka :hug: reagovala bych stejně, možná hůř, manžel by si to za rámeček nedal spolu s tchýní, jakej by byl bordel

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 24.09.14 11:59

Tchýně se asi zbláznila, hlavně ho nechat vystoupit směrem do vozovky! :zed: Tohle fakt nepochopím. Matka toho kluka (sestra/švagrová) to ví? Jestli ne, rozhodně bych jí to řekla.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2078 příspěvků 24.09.14 11:59

To máš „fajn“ manžela když se takové situaci směje :roll: Tchýni bych dítě do auta nedala ať se staví třeba na hlavu. My stavíme buď na odstavných parkovištích nebo benzinkách, dcera 3 roky prostě vydrží.

rozumbrada
Extra třída :D 13770 příspěvků 24.09.14 11:59

Samozřejmě nebezpečné, pro mě nepřípustné. Taky nejsem srozuměná s tím, jak tchánovci řídí a tak děti autem nevozí.

Kachnicka25
Závislačka 2596 příspěvků 1 inzerát 24.09.14 11:59

Já bych ho také nenechala vystoupit na dálnici, natož samotného, ale i bych řekla ze to trochu přehánís :nevim:. Stalo se stalo, řekla bych tchýni svůj názor a dal bych se v tom nepatlala.

Pomka
Kelišová 7319 příspěvků 24.09.14 11:59

Tvé obavy jsou na místě! Taky to nechápu. Už jen to stavění na dálnici, pomalu na každým rohu je benzínka.

michee
Závislačka 3589 příspěvků 24.09.14 11:59

Tak to bych teda neprekousla! Manzel je zasadne proti takovemu staveni, ten ma problem najit misto treba jako nouzovku na curani kdyz jedem nekde po okreskach. Ale na dalnici zastavuje jedine na benzinkach. To co udelala tva tchyne je teda pekny risk a jestli se tlemil i manzel, tak bych mu teda dala peknou cocku. Vim jak se po nasich dalnicich jezdi, takze radsi bych nechala decko pocurat a dohela na nejblizsi mozne bezpecne misto.

eva valoi
Extra třída :D 11850 příspěvků 24.09.14 12:00

To je skoro na odebrání řidičáku.

Uživatel je onlineŠarlota4
Extra třída :D 10610 příspěvků 24.09.14 12:00

Radila bych jako tajfun. Na dalnici to je fakt magorina

Taciras
Extra třída :D 11365 příspěvků 24.09.14 12:00
  1. Tvoje tchýně je kráva
  2. Ty jsi naprosto normální
  3. Pro mě by to znamenalo, že jí dítě samotné NIKDY nesvěřím a to zcela vážně, bez výjimek… pokud by ho chtěla navštěvovat, tak beze všeho, pořád je to babička, ale důvěru na samostatné hlídání by tímto ztratila na dobro
e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 24.09.14 12:00

No hysterka nejsi.
Na bezne komunikaci se da. zastavit u lesa ns polnacce nebo tak.
Na dalnici i kdyby se mel pocurat. Nevystoupila bych ani ja.

Jediny kdy.bych zastavila a vystoupila napr.pri nejakym zachvatu epileptickym nebo tak, kdy by slo opravdu o zivot.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 31 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Václav Kuneš s Kloubkovou: Chtěli posunout vztah, namísto toho přišel rozchod

Ještě loni, když se choreograf Václav Kuneš stal novým porotcem taneční... číst dále >