Reklama

Vyšumělý "vztah"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gemnis
Nováček 4 příspěvky 27.02.17 22:19
Vyšumělý "vztah"

Ahoj holky!
Velice mě trápí můj „vztah“. Už nevím, co mám dělat. Jsme „spolu“ půl roku. S přítelem jsme se potkali v létě na praxi a když léto končilo, řekli jsme si, že to spolu zkusíme. Jelikož jsme oba z jiného města, věděli jsme, že vztah na dálku bude oříšek, navíc oba studujeme, přítel píše diplomku, já bakalářku. Navštěvovali jsme se přibližně jednou měsíčně (jsme od sebe 100 km, vlakem to trvá hoďku a půl, přinejhorším dvě), každý den jsme si psali. Já se chtěla vídat častěji, ale přítel „nemá čas“. Často jsme se kvůli tomu chytli.
Poslední dobu se hádáme, začalo to, když mi napsal, že by ho zajímalo, jak budu reagovat, kdyby mi řekl, že se mu na pokoji svlíkala jeho (navíc velmi atraktivní, modelka) kamarádka. Samozřejmě se mi to nelíbilo a už vůbec se mi nelíbilo, že si testuje moje reakce. Byla jsem opravdu naštvaná. Od té doby se hádáme, případně máme ticho. Už dva měsíce jsme se neviděli, prý nemá čas. Jenomže má čas na všechny okolo, jen na mě ne. Teď už si skoro ani nepíšeme a pokaždé, když mu napíšu, tak mám pocit, že ho jen obtěžuju, sám od sebe nenapíše, dřív se ozval sám běžně, teď jsem iniciátorem já, ale už vážně nechci dolejzat. Pořád přemýšlím nad rozchodem, tohle čekání, kdy si na mě milostivě udělá čas je hrozné. Jenomže ho mám moc ráda. Pořád si říkám, že ještě počkám, třeba se to změní až dopíše diplomku, ale pořád ve mě hlodá ta myšlenka rozchod.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Míša 95
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 27.02.17 22:23

Ja bych to jako vztah moc neviděla podle toho co pises, spis romanek, ktery prave skončil. Ja bych jen ten konec potvrdila a sla si dal svou cestou :)

Helileli
Závislačka 2772 příspěvků 27.02.17 22:24

Dva měsíce? Myslím, že jsi single, jen ti to ještě nedocvaklo…
Zapomeň na něj, časem se najde někdo, kdo o tebe bude stát.

Trojlístek
Závislačka 3536 příspěvků 27.02.17 22:24

@Gemnis Mám takový dojem, že už se s tebou dávno rozešel, jen tobě to ještě nedošlo…

Bohužel, ne každý se umí rozejít slušně a narovinu.

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 22:26

Je to mi připomíná doby kdy mi bylo 15,16.. klofni někoho okolo, holky mají pravdu ;)

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 27.02.17 22:28

@Gemnis
https://www.youtube.com/watch?…

xkoup21
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 45 inzerátů 27.02.17 22:30

Taky si myslim, ze ten vas vztah nevztah uz davno skoncil ale ty si to nedokazes priznat. Tohle stejne nemuze nejak dlouhodobe klapat. Stejne uz ma asi jinou. Promin.

Gemnis
Nováček 4 příspěvky 27.02.17 22:31

My jsme se rozešli na začátku měsíce, načež jsme se zase dali dohromady za několik dní s tím, že to teď nějak překlepeme, že to ještě nějaký čas bude takový, že se neuvidíme.
Když jsme se rozešli, tak mi psal, že až dodělá svojí práci ve škole, tak by se nebránil navázat tam kde jsme skončili… takže já vážně nevím, jestli to brát jako definitivní konec…

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 22:39

Ber, vlastně jste spolu nikdy nechodili. A to ti říkám jako ženská co si začala vztah když byla mimo ČR, on byl ještě v jiném státě než já, já jsem se pak vracela a on odletěl na dva roky ještě někam jinam :D
Jeho zájem o tebe je takový, že by to vystihoval zdejší blici smajlík.

Ivalka
Kecalka 335 příspěvků 27.02.17 22:39

Jak už správně píšeš, je to „vztah“ v uvozovkách..už asi vnitřně tušíš, že tohle nikam nevede a nepovede. Když se vidíte tak málo a teď už vůbec, tak ani nemáte na čem stavět. Ano, mohlo by to fungovat, ale to by musel chtít i on..kluk, co o tebe stojí a chce být opravdu s tebou, si i v nabitém programu čas udělá ;) Brala bych to jako takovou letní lásku, která časem vyšumí a na kterou ti zbydou jen hezký vzpomínky.

Majka4
Kecalka 167 příspěvků 27.02.17 23:34

2 měsíce? No tak to o vás nestojí..kdyby o vás stál a měl vás rád, tak bude hledat každou možnost, jen abyste byli spolu… Nebuďte hloupá, hledejte jinde, držet si chlapa násilím nemá cenu, navíc se znáte jen krátkou dobu… zvedněte hlavu a hrdě odkráčejte..:-)

nostress
Extra třída :D 12917 příspěvků 28.02.17 01:18

Vztah a láska vypadá trochu jinak. :? Osobně bych to ukončila.

Aslei
Zasloužilá kecalka 979 příspěvků 28.02.17 04:49

Začátky jsou vždycky nejkrásnější ale u vás ten začátek snad ani nezačal. Vůbec se nevidíte a ještě takhle zkouší? Pryč od něj a neboj, někde na tebe čeka ten pravý :kytka:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 28.02.17 12:47
@Gemnis píše:
Ahoj holky!
Velice mě trápí můj „vztah“. Už nevím, co mám dělat. Jsme „spolu“ půl roku. S přítelem jsme se potkali v létě na praxi a když léto končilo, řekli jsme si, že to spolu zkusíme. Jelikož jsme oba z jiného města, věděli jsme, že vztah na dálku bude oříšek, navíc oba studujeme, přítel píše diplomku, já bakalářku. Navštěvovali jsme se přibližně jednou měsíčně (jsme od sebe 100 km, vlakem to trvá hoďku a půl, přinejhorším dvě), každý den jsme si psali. Já se chtěla vídat častěji, ale přítel „nemá čas“. Často jsme se kvůli tomu chytli.
Poslední dobu se hádáme, začalo to, když mi napsal, že by ho zajímalo, jak budu reagovat, kdyby mi řekl, že se mu na pokoji svlíkala jeho (navíc velmi atraktivní, modelka) kamarádka. Samozřejmě se mi to nelíbilo a už vůbec se mi nelíbilo, že si testuje moje reakce. Byla jsem opravdu naštvaná. Od té doby se hádáme, případně máme ticho. Už dva měsíce jsme se neviděli, prý nemá čas. Jenomže má čas na všechny okolo, jen na mě ne. Teď už si skoro ani nepíšeme a pokaždé, když mu napíšu, tak mám pocit, že ho jen obtěžuju, sám od sebe nenapíše, dřív se ozval sám běžně, teď jsem iniciátorem já, ale už vážně nechci dolejzat. Pořád přemýšlím nad rozchodem, tohle čekání, kdy si na mě milostivě udělá čas je hrozné. Jenomže ho mám moc ráda. Pořád si říkám, že ještě počkám, třeba se to změní až dopíše diplomku, ale pořád ve mě hlodá ta myšlenka rozchod.

On už to dávno jako vztah nebere.

mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 28.02.17 14:18

Ten tvůj to dávno s tebou skončil, má novou kámošku, která se mu svlíká v pokoji… :zed: a ty pořád doufáš v co? Když už jste se 2 měsíce neviděli, ani se neuvidíte. A ano, smskama jej jen obtěžuješ. Ten je dávno někde jinde.
Kdyby tě měl rád, tak se aspoň ozve a přijede za tebou.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama