Vysušené vlasy - přírodní kosmetika

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 01.03.18 15:15
Vysušené vlasy - přírodní kosmetika

Ahoj holky, prosím o radu. Snažím se vyhýbat velké chemii, používám vlasovou kosmetiku Alverde. Zkouším zábaly na vlasy atd, ale mám část vlasů už rok odbarvenou a je to děs. Vlasy se mi lámou, jsou vysušené. Bohužel manželovi se na mě moc líbí prosvětlené vlasy, vlastní mám hnědé. Bohužel mi přijde, že jsem v pasti, přes zábaly kdejakými oleji i kondicionérem alverde se mi nedaří dostat vlasy na úrověn, kterou měly během používání GlissKuru. Mívala jsem krásné vlasy a teď nic moc. Kdybych používala přírodní šampon a balzám použila klasika chemii s tím, že ho nedám na pokožku hlavy a opláchnu v předklonu - je to naprd? Díky za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 01.03.18 15:25

Používám Aussie, masku a olejicek. Ten olej si rozetřu v rukou a nanesu na mokré vlasy. Před pár týdny jsem vzala vlasy odbarvovacem, po umytí úplně šustily a po pár aplikacích se daly slušně dohromady.
Jinak Alverde není žádná hitparáda, měla jsem šampon a osypala se mi z něj hlava. Pokud máš dobrou zkušenost s Glisskurem a nedělá ti špatné na kůži hlavy, tak si ho kup, až budou vlasy zase ok, můžeš být nadále superprirodni :lol:

Katerina308
Kecalka 452 příspěvků 158 inzerátů 01.03.18 15:33

.

Příspěvek upraven 01.03.18 v 15:35

Verun83
Echt Kelišová 8431 příspěvků 33 inzerátů 01.03.18 15:35

Klidne pouzij.

Jinak urcite najdes lepsi znacky nez alverde. Koukni na urtekram.

Katerina308
Kecalka 452 příspěvků 158 inzerátů 01.03.18 15:36

@Genovesa
Já tedy nemám barvené vlasy, ale mám hrozně suché konečky, navíc máme tvrdou vodu a pořád jsem měla ty vlasy takové nijaké. Navíc mi po druhém porodu (před 21m) stále dost padají
Zkoušela jsem od Milvy chininový šampón i kondicioner ve spreji, ale efekt nic moc.
Tak jsem vyzkoušela od Weledy ovesný šampon a kondicionér a řekla bych, že vlasy už tak suché nemám. Jdou lépe rozčesat a konečky se mi tolik necuchají a nelámou.
Jediná nevýhoda je, že mi hrozně smrdí.
Ještě používám z dm nějaký balzám bez oplachu asi od Baley kokos broskev na konečky.

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 01.03.18 15:40

@Helileli No tak to bylo pěkně trapné. Mám k tomu své zdravotní důvody. Buď ráda, že tebe nejspíš netrápí.

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 01.03.18 15:41

Ahoj ja pouzivam od sagrada natura jejich tuhe sampony a olej na vlasy.. obcas na to dam masku z douglas.. vlasy si odbarvuji celkem casto a tohle mi pomaha ;)

Příspěvek upraven 01.03.18 v 15:44

bibie
Kecalka 336 příspěvků 01.03.18 15:43

Pokud chces super prirodni produkty na vlasy, tak jich v drogerii moc nenajdes…pouzivam olej na vlasy od Hadka, ma na vlasy toho vic a i mensi baleni na vyzkouseni. Pak bych zkusila olejove zabaly-olivovy olej pouzivam na dovolene, nebo kokosovy-ten tolik nemasti. Muzes si trochu nacist i o No poo metodach(bez samponu). Ja uz bych si na vlasy nic z komercnich produktu nedala…

katkalaila
Extra třída :D 11902 příspěvků 01.03.18 15:43
@Genovesa píše:
@Helileli No tak to bylo pěkně trapné. Mám k tomu své zdravotní důvody. Buď ráda, že tebe nejspíš netrápí.

Muzu se zeptat jaky?? Ja napr. Odbarvuji kvuli lupence co mam ve vlasech a diky svetle barve nejsou supinky tolik videt :lol:

LAlezane
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 01.03.18 15:45

Tak zkus prostě jiné značky. To, že je to přírodní, neznamená, že ti to musí sednout :nevim: Taky jsem fanda přírodní kosmetiky, ale prostě vím, že značka, která je pro mě excelentní na vlasy, nemusí dělat zrovna typ krémů, který mi sedne na pleť :nevim:
Mimochodem, totéž platí pro typy přípravků… Všichni oleje a olejové zábaly vychvalují, u mě to byla katastrofa. :)
A ještě hůř, totéž prostě platí na celou přírodní nepřírodní kosmetiku… mně se stává to, že rok používám přírodní oleje na pleť a pak prostě musím, aspoň na chvíli, sáhnout po klasickém krému, protože nedokážu pleť promastit, zklidnit a podobně. A pak se zase vrátit k přírodním. Čistě hádám, ale myslím, že ona prostě ani jednostranná péče není úplně oukej.

Ad vlasy, já sama už roky nedám dopustit na růžovou regenerační řadu Lavery, hlavně po inovaci asi rok zpátky ta kvalita vyletěla o x stupňů výš… ale to je jen moje zkušenost. Ale za mě super.

A jinak, ježíškote, vždyť jde jen o šampon na vnější použití :) Pokud to vlasy nedávají, ber to tak, že mají holt větší - nebo jiné - nároky, a dávej si na ně Glisskur. :mavam:

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 01.03.18 15:45

@katkalaila Svůj zdravotní stav rozebírat tady nehodlám. Na zmínky o Lesanách jsem alergická.

Genovesa
Extra třída :D 11203 příspěvků 01.03.18 15:47

@LAlezane Víš něco o Natura Siberica? Díky.

Helileli
Závislačka 2644 příspěvků 01.03.18 15:51
@Genovesa píše:

Problémy mám, ale smysl pro humor mi zatím nevymazaly…

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 01.03.18 16:55

@LAlezane tu Laveru myslis tu Repair nebo tu na Lesk? ;) maji svetle a tmave ruzovou…dekuju :)

@Genovesa jinak co se tyce prirodniho samponu, mam zde zminovany Urtekram. Vlasy jsou po nem krasne, bezva se rozcesavaji, vydrzi nemastne dele…ale ac me pokozka hlavy nesvedi, delaji se mi lupy :? Takze dopotrebuju a uz neobjednam…pokozku vetsinou zklidnim kokosovym olejem - je to prirodni a vlasy jsou takove pekne poddajne a pokozka zklidnena a neni sucha ;)

lištička_z_prahy
Stálice 96 příspěvků 01.03.18 18:49

@Kukacka123
Urtekram mám ted taky, ten růžový, a taky z nej mám lupy :-(

Můžu ze zeptat, jak přesne používáš ten kokosový olej? Po umytí na konečky? Nebo jako zábal? Nejak si nedokážu představit, že by vlasy potom nebyly mastné.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama