Vysvědčení - ztratíte nárok na ošetřovné

6254
25.6.20 18:08

Vysvědčení - ztratíte nárok na ošetřovné

https://www.novinky.cz/…vne-40328794

Četli už jste to?
To už vážně není normální.. 8o :roll: :roll:
Docela by mě i zajímalo, jak se to bude dokládat, jestli budou ve škole ověřovat, které děti tam byly a které ne. :D Plus tedy áčko v práci, když ten den není nárok na ošetřovné. :think:

Pardon, ale tady aby se člověk vážně bál něco napsat. :roll: :roll:
Píšu tedy i sem - já na ošetřovném nejsem, nepíšu to kvůli sobě ani mě to nijak nerozčílilo - pouze a jen pobavilo, jak si stát komplikuje administrativu. :mavam:

Příspěvek upraven 25.06.20 v 19:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3898
25.6.20 18:12

Tak kdyby nebyl covid tak tam to dítě jde taky jen pro vysvědčení a musíš řešit co s nim dál ne? :)

Příspěvek upraven 25.06.20 v 18:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
835
25.6.20 18:12

Za ten den si vezmeš v práci dovolenou nebo neplacené volno, proč A? my máme vysvědčení zítra, takže dneska mám poslední den Očr a v pondělí do práce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42440
25.6.20 18:13
@rejžička píše:
https://www.novinky.cz/…vne-40328794Četli už jste to?
Docela by mě i zajímalo, jak se to bude dokládat, jestli budou ve škole ověřovat, které děti tam byly a které ne. :D Plus tedy áčko v práci, když ten den není nárok na ošetřovné. :think:

Tak zase logicky, kazdej rok se chodí do skoly pro vysvědčení tak na tu hodku a zas domu, takže co pak s dítětem si musíš taky nějak poresit, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419

Jaký áčko v práci? Tak do ty práce v pátek běž a hotovo ne? Od 1.7. tyto velkoryse placené prázdniny stejne končí tak co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1928

Tahle placená dovolená ještě jede? Tvl :roll:
A ministerstvo dává doporučení, jak se neochudit ani o jediný den. Super. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18480
25.6.20 18:16

@rejžička a jak by jsi to dělala, kdyby zad y covid nebyl? To není nic, co s covidem souvisí, hodinu se vysvědčení vydává běžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19562
25.6.20 18:20
@rejžička píše:
Docela by mě i zajímalo, jak se to bude dokládat, jestli budou ve škole ověřovat, které děti tam byly a které ne. :D Plus tedy áčko v práci, když ten den není nárok na ošetřovné. :think:

To je vtip? A co delas s ditetem jiny rok, kdyz si jde pro vysvedceni? V praci s tebou stejne nepocitaji, vezmi si dovolenou. My, co chodime do prace celou dobu, mame taky deti a resime to stejne jako vsichni, kazdy rok. Covidove prazdniny skoncily, vetsina lidi uz davno chodi do prace, nekteri nikdy neprestali. Myslim, ze uz to stacilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20781
25.6.20 18:21

@rejžička Netusim, proc se cilis. Muzes si lizat vsech deset, ze jsi doma za 80% platu tri mesice. Tak si vem dovolenou nebo si zarid pro dite hlidani. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3352
25.6.20 18:23

@rejžička jo,je to síla a ne není to normální. Že už se tři měsíce půlka národa válí doma a bere prachy od státu. A že to stát podporuje, jako kdyby ty prachy tiskli. Tady to dopadne :nevim:
Jak se to dělalo doteď? když nebyl Covid. Brali jste si očr na ten jeden den? Fakt neuvěřitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6254
25.6.20 18:24

Já se nečílím, jen mě to rozesmálo. Dělat zmatky kvůli 1 dni, muset to někde dokládat, zase změny.. :roll: :D
Já chodím kromě toho kousku března celou dobu do práce, kvůli sobě to vážně nepíšu. :palec: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49313
25.6.20 18:25
@rejžička píše:

Normalne se zapisuje dochazka. Kdo nechodi do skoly, tak zitra odevzda cestne prohlaseni o bezinfekcnosti, kdyz si jdou osobne pro vysvedceni, To CP si skola zalozi. Takze je to kontrolovatelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20781
25.6.20 18:30

@rejžička Zadne zmatky v tom nevidim. Proste se ocr ukonci ke dni pred vysvedcenim, pripadne ten posledni den vykaze rodic jako odpracovany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12765
25.6.20 18:31

Tvl a kdyby nebyl covid, tak ani nekvikneš a zařídíš se, že? Tak proč teď řešíš pítchoviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18480
25.6.20 18:31
@rejžička píše:
Já se nečílím, jen mě to rozesmálo. Dělat zmatky kvůli 1 dni, muset to někde dokládat, zase změny.. :roll: :D
Já chodím kromě toho kousku března celou dobu do práce, kvůli sobě to vážně nepíšu. :palec: :D :D

Jaké zmatky a dokládáni? Prostě se ocr ukončí dřív než 30.6., ukončit by se muselo tak jako tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama