Vysvědčení - ztratíte nárok na ošetřovné

Napsat příspěvek
40464
29.6.20 20:00
@jege píše:
Nebo 4. - dítě do školy poslat, ale zatloukat, zatloukat a zatloukat! :mrgreen:

Fakt si myslíš, že to bude někdo zjišťovat? Stejně se za 2 týdny domluví, že se to za návštěvu školy nepočítá nebo počítá, ale nebude se to kontrolovat a hotovo!

A kdyby to chtěli zjišťovat, tak jak, prosím Tě? Budou se dotazovat dané školy? A pokud nejsou žádné záznamy, tak budou provádět svědecké výslechy?

to jsem popsala jako variantu č.1
nevim, jestli se to bude zjistovat
skola ma zaznamy o pritomnosti zaku ve skole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22642
29.6.20 20:28
@jege píše:
Nebo 4. - dítě do školy poslat, ale zatloukat, zatloukat a zatloukat! :mrgreen:

Fakt si myslíš, že to bude někdo zjišťovat? Stejně se za 2 týdny domluví, že se to za návštěvu školy nepočítá nebo počítá, ale nebude se to kontrolovat a hotovo!

A kdyby to chtěli zjišťovat, tak jak, prosím Tě? Budou se dotazovat dané školy? A pokud nejsou žádné záznamy, tak budou provádět svědecké výslechy?

Tak to lze doložit celkem snadno. Všechny děti, které vstoupily do školy, musely mít čestné prohlášení, které se zakládá, a přítomnost dětí se dokládala v provizorních třídních knihách. Nikdo do školy nepřišel „jen tak“, přítomnost dětí se přísně evidovala. Už jen kvůli případné nákaze muselo být dané, kdo v který den by ve škole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
29.6.20 20:32
@hanka.br. píše:
Tak to lze doložit celkem snadno. Všechny děti, které vstoupily do školy, musely mít čestné prohlášení, které se zakládá, a přítomnost dětí se dokládala v provizorních třídních knihách. Nikdo do školy nepřišel „jen tak“, přítomnost dětí se přísně evidovala. Už jen kvůli případné nákaze muselo být dané, kdo v který den by ve škole.

@hanka.br.
U nás jsem prohlášení dodala jako jediná z 10 děti… vážně bordel..:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22642
29.6.20 20:37
@raddysl píše:
@hanka.br.
U nás jsem prohlášení dodala jako jediná z 10 děti… vážně bordel..:(

To nemůžeš vědět. Pravidla byla jasně daná, pochybuji, že by si vedení jakékoli školy dovolilo se vykašlat na nařízení vlády a MŠMT v téhle situaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
29.6.20 21:06

@hanka.br.
Mluvila jsem s ředitelkou. Sice to požadovala, ale nikdo to proste nedonesl…:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20329
29.6.20 21:09
@raddysl píše:
@hanka.br.
Mluvila jsem s ředitelkou. Sice to požadovala, ale nikdo to proste nedonesl…:(

správně vůbec neměli vstoupit do školy, měli dostat vysvědčení do ruky venku a ať jdou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7059
29.6.20 22:09
@hanka.br. píše:
Tak to lze doložit celkem snadno. Všechny děti, které vstoupily do školy, musely mít čestné prohlášení, které se zakládá, a přítomnost dětí se dokládala v provizorních třídních knihách. Nikdo do školy nepřišel „jen tak“, přítomnost dětí se přísně evidovala. Už jen kvůli případné nákaze muselo být dané, kdo v který den by ve škole.

Neměly a o provizorních třídních knihách kvůli vysvědčení také pochybují. Prostě šly do školy a nikdo po nich nic nechtěl a možná to ani nikde neevidoval. Dokonce paní učitelka na přímý dotaz rodičů pár dní předem řekla, že nic, žádný papír, potvrzení nebo prohlášení, není zapotřebí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22642
29.6.20 22:26
@jege píše:
Neměly a o provizorních třídních knihách kvůli vysvědčení také pochybují. Prostě šly do školy a nikdo po nich nic nechtěl a možná to ani nikde neevidoval. Dokonce paní učitelka na přímý dotaz rodičů pár dní předem řekla, že nic, žádný papír, potvrzení nebo prohlášení, není zapotřebí!

Můžu jen zopakovat, že pravidla byla jasně nastavena a do školní budovy směly vstoupit jen děti s čestným prohlášením. Dle nich je možné dohledat, které děti do školy přišly a které ne. Stačí jediný případ nákazy v okruhu těchto dětí, případně jedno udání a problém je na světě. To ale není jaderná fyzika a jsem si téměř jistá, že vedení každé školy zná důsledky takových zásadních nerespektování bezpečnostních pokynů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama