Vysvětlení dítěti, co je kondom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 23:10
Vysvětlení dítěti co je kondom ?

Ahojky holky, anonymně, docela se děsím, co řekne mamince dítě doma, jsem pro není teta :), no nicméně v jednom nejmenovaném pořadu zaznělo slovo kondom a to dítě, co je to kondom :roll: :roll: (byl to pořád davaný k večeru, třeba domyslíte :).
No, nicméně dítěti bude za chvíli skoro 9 let (holka), tak já koukám z otevřenými očima, a říkám, to je to, když rodiče nechtějí mít děti a ona proč nechtějí mít děti? A já na ni, protože je neplánují a ona jak se to používá? :roll: No opět popsala, a ona to nosí furt a já ne, jen když mají sex :roll: :roll:
A teď nevím, jestli jsem to celé řekla dobře, a nebo jsem měla nějak hrát do autu, byla neodbytná a chtěla to nutně vědět, tak co holky udělala jsem dobře, nebo jsem to měla zkusit zahrát do autu?

PS. anonymně chodí sem ta maminka, teda ta holčička mi slíbila mlčenlivost, ale nevím, nevím, jestli to neřekne :lol: No a pak se mi zeptala, jestli to dělala :roll: (je mi 18 let) a já řekla ještě ne, to vím, že jsem měla nějak zahrát, teď se stydím, že bych asi sex měla mít

Mě prostě příjde, že jsem celou situaci nezvládla :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 24.11.17 23:14

Tak jetlis měla nebo neměla sex, to je snad jedno :-D možná sis tím zachránila krk před dalšími otázkami :-D A funkci kondomu jsi popsala asi dobře, tak není co řešit, devítitelé dítě zase není úplně malé.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10766 příspěvků 24.11.17 23:14

:mrgreen: :mrgreen: zní to vtipně pardon :nevim:. Jinak popsáno dobře, proč ne ;)

Jinak v 18 mi to nepřijde žádný problém :roll:

Příspěvek upraven 24.11.17 v 23:17

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10766 příspěvků 24.11.17 23:16

A

Tunrida
Hvězda diskuse 47429 příspěvků 24.11.17 23:17

Řekla bych, žes to zvládla přiměřeně svému věku a zkušenostem :lol: Co už teď s tím. Nic. Někdy se to dozvědět musela :lol:

Sabousek7
Kecalka 275 příspěvků 24.11.17 23:17

Tak stydet se nemusis. Ja mela taky prvni sex az ve 20letech. Ale tak jinak si myslim, ze je lepsi to rict diteti nejak na rovinu, nez ty blaboly o tom ze deti nosi cap. Kampak by si asi on ten kondom daval? :-D Beztak zachvili bude v puberte a treba si i o tom vsem bude neco zjistovat. Buhvi jestli uz i neco mevi a jen zkousi jak dospely zareaguje. ;-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 23:22

@Sabousek7 no, ona právě hloupá není a s čápem by to asi opravdu nespolkla, :),a ani tomu nevěřila, no nic tak doufám, že se mě nezeptá někdy na další pikantní otázky :lol:

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 24.11.17 23:28

Mnó, do těžké situace ses dostala :lol: Dítě chtělo nějaké vysvětlení přiměřené svému věku a tys mu hlavu zamotala tím, že někteří dospělí třeba nechtějí mít děti (ta musela koukat, to ji ještě určitě nenapadlo) a co to je ten sex. Nebo to už věděla? :mrgreen: Jestli ne, tak teď se na to zeptá maminky :mrgreen:

Jo, asi by bývalo bylo lepší to zahrát do outu, ale už se stalo, tak se netrap, stejně by se s tím slovem dřív nebo později setkala. Jako ono to je těžký tohle vysvětlovat děcku, pokud neví, jak se dělají děti. A chápu i ten tvůj moment překvapení, kdy nevíš, co honem říct.

A určitě se netrap ani tím, že jsi ještě nesexovala, vždyť to znáš - hrozí ti těhotenství, pohlavní choroby, společenská diskreditace… Jediná stoprocentní antikoncepce je celibát. Před osmiletou holkou se fakt stydět nemusíš, ona stejně nejspíš houby ví, kdy se s tím tak běžně začíná. A třeba pro ni za pár let budeš vzor ctnosti :).

Jo a ještě doučování z češtiny: nekoukáš z otevřenými očima, ale S otevřenýmA očima ;)

Sabousek7
Kecalka 275 příspěvků 24.11.17 23:33

A jeste takova perlicka. To rikala jedna ma kolegyne z prace, ze sve deti prave nechtela oblbovat recma o capech a tak jim to proste vysvetlila na rovinu. No a kdyz bylo jejimu synovi tusim, ze 11let, tak se ji prej zeptal jak to delaji gayove, jestli si ho stkaj do zadku. Noo jako prej vyvalila oci a nevedela co ma rict, ale nakonec kyvla. :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 23:35

@iila jo já vím, psala jsem to ve spěchu, a nějak jsem to nestihla poopravit, ale jsem ráda, že jsi na chybu přišla, a opravila si mě :).
No ten sex si tam právě doplnila ona :roll: já jsem ji řekla, no používají to, když se milují a ona, to myslíš sex? Když jsem řekla jo, tak ji to na chvilku uspokojilo, a pak přišla s otázkou, zda jsem měla sex? No, byla to opravdu prekérní situace.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.17 23:40

@Sabousek7 koukám, že ty děti jsou chytré jako opice, a napadnou je takové otázky, o kterých bychom neměli potuchy, že je napadnou? :lol:
Nicméně doufám, že se do žádné už prekérní situace nedostanu, jinak nevím, co bych ji odpovídala, mě se tak ulevilo, že šla domů :lol:, měla jsem strach, co by z ní ještě vypadlo :lol:

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 24.11.17 23:52

Jednou u nás byla švagrová s dětmi. Tehdy jedenáctiletá dcera si něco četla na internetu a pak došla za mým mužem, naprosto neomylně jako za jediným dospělým chlapem v bytě, a zeptala se: „Strejdo, co je to impotence?“ No vysvětlit jsem to musela já, maminka zůstala konsternovaná a strejda se dusil chlebem :-D :-D

laducha
Generální žvanilka 21587 příspěvků 24.11.17 23:57

Pracuji jako asistent pedagoga. Nedávno se mě jeden žáček, zhruba stejně starý, zeptal, jak se dělají děti. Řekla jsem mu, že se má zeptat maminky, že jich je 5 děcek, a že to určitě bude vědět 8)
Svým dětem věci ohledně sexu vysvětluji, pokud se zeptají, samozřejmě přiměřeně věku, cizí odkážu na rodiče ;)

iila
Ukecaná baba ;) 1329 příspěvků 11 inzerátů 24.11.17 23:57

@lalaláček :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.17 00:00

@laducha no, to jsem jí poslala taky k mamince, ať ji to vysvětlí, ale ona ne a ne, domů nepůjdu dřív, než se to dozvím od tebe? 8o Co teď, když selže tato metoda, cítím, že se musím psychicky připravit na příští návštěvu? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >