Vysvětlení testování ket, ET, iui

224
14.6.21 21:30

Vysvětlení testování ket, ET, iui

Pěkný večer. Nebojte se, nemam žádný test s duchem :mrgreen: Jen se Vás chci zeptat, když jsem podstoupila iui, řekli mi testuje za 14 dní, potom ket 6 denní blastocysty a opět mi řekli testuje za 14 dní. Ale přece to je sakra rozdíl, jestli do mě vloží spermie nebo už 6 denní blastocystu? A ještě se chci zeptat, jak se prosim vas počítá den po oplodnění po ket, když ket byl v pátek? Jestli jsem třeba 7 dpo. Děkuji za vysvětlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.6.21 21:55

Jsem sestra na gynekologii, nicméně vím, že vpodstatě trvá než tělo zaregistruje embryo a stoupá hcg. Tabulka pro testování je 5ti denní - test za 12 dní, 2 denní - test za 15 dní, v tvém případě tedy testovat nejdříve po 11 dnech, aby si měla jistotu. V ten den tam bude hezká druhá čárka nebo bílo. Dříve opravdu nemá cenu.

• Citovat
  • Nahlásit
1210
14.6.21 21:57

Vím, že po KET se doporučuje testovat nejdříve za 12 dní, jinak 1. den se počítá až následující den po KET :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
14.6.21 22:00

@Tamara86 já jsem nikdy nevydržela netestovat tak dlouho :mrgreen: po transferu 5.denního embrya, už jsem měla na testu ducha šestý den. Další dny test sílil. Den transferu tedy nepočítám, ten je nultý ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
14.6.21 22:54

Ja som mala slabšiu druhú čiarku už 8 den po ET

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu