Vysvětlete mi proč ta ženská lže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.12.18 09:30
vysvětlete mi proč ta ženská lže

Protože mám zdravotní problém, scházím se s jednou ženou. Je vdaná, já ženatý. Všiml jsem si že když třeba řeknu, že syn je na ČVUT, obratem řekne, že chce dát dcery taky na vejšku, potom už si na to co řekla nepamatuje. Mám nemocnýho psa, říká že manžel dělal veterinu (samozřejmě ne). Proč to dělá, Nechápu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
stinga
Závislačka 4421 příspěvků 3 inzeráty 04.12.18 09:33

@Forest_Gump1 toto dělá spousta lidí, proč ovšem, to nevím

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2309 příspěvků 04.12.18 09:34

@Forest_Gump1 máš zapotřebí se s takovým člověkem scházet? Proč to někteří lidé dělají, nevím, prostě musí ostatním ukazovat že jsou stejně dobří, jako ostatní. Znám jich hodně, lžou, někdy mi to přijde, že tomu sami věří. Podle mě je na vině nízké sebevědomí, nesplněná očekávání a celková nespokojenost se životem, který žijí

Uživatel je onlinedrewlet
Závislačka 4828 příspěvků 04.12.18 09:34

Má nízké sebevědomí a myslí si,že jsi „něco lepšího“ Snaží se ti vyrovnat.

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.12.18 09:38
@Aduš8 píše:
@Forest_Gump1 máš zapotřebí se s takovým člověkem scházet? Proč to někteří lidé dělají, nevím, prostě musí ostatním ukazovat že jsou stejně dobří, jako ostatní. Znám jich hodně, lžou, někdy mi to přijde, že tomu sami věří. Podle mě je na vině nízké sebevědomí, nesplněná očekávání a celková nespokojenost se životem, který žijí

to by sedělo, tak mi jí vlastně bude líto, ach jo.holka jak obrázek.mám to zapotřebí, je to oška v nemocnici, a hodně dobrá

GabinkaCh
Závislačka 2554 příspěvků 04.12.18 09:39

No tak tohle by mě štvalo neskutečně.Asi bych po čase vylítla ať mi řekne,proč si vymýšlí.U dítěte normální,u dos­pělého je to nějaká porucha,ne?

Závislačka 4828 příspěvků 04.12.18 09:41
@Forest_Gump1 píše:
to by sedělo, tak mi jí vlastně bude líto, ach jo.holka jak obrázek.mám to zapotřebí, je to oška v nemocnici, a hodně dobrá

a ty máš jakou profesi,že k tobě tak vzhlíží ? ;)

Závislačka 4828 příspěvků 04.12.18 09:41

A dělá to tobě,nebo všem ? @Forest_Gump1

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.12.18 09:44
@drewlet píše:
a ty máš jakou profesi,že k tobě tak vzhlíží ? ;)

programování, počítače, je toho víc, spíš se líp pobavím s její nadřízenou, s tou jsme si dost zájmově blízcí :-), že by žárlila ?

Hroznej puberťák
Kelišová 5406 příspěvků 04.12.18 09:47
@Forest_Gump1 píše:
Protože mám zdravotní problém, scházím se s jednou ženou. Je vdaná, já ženatý. Všiml jsem si že když třeba řeknu, že syn je na ČVUT, obratem řekne, že chce dát dcery taky na vejšku, potom už si na to co řekla nepamatuje. Mám nemocnýho psa, říká že manžel dělal veterinu (samozřejmě ne). Proč to dělá, Nechápu.

Zřejmě je to typ ženy, která by měla otevírat ústa pouze když klečí :mavam:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 04.12.18 09:49

Protože je to kráva. Ta se s ní nebav a máš klid. Spousta lidí dělá divný věci selektuj ty co ti vyhovují a nech je žít jejich život.

Spíš mi vysvětli, proč má dospělej chlap, Iťák potřebu rozebírat takové věci na emiminu.

Příspěvek upraven 04.12.18 v 09:52

Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.12.18 09:49
@Hroznej puberťák píše:
Zřejmě je to typ ženy, která by měla otevírat ústa pouze když klečí :mavam:
:D :D :D :D :D , od kdy čteš myšlenky ?
Forest_Gump1
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 04.12.18 09:55
@ludmilaadamkova píše:
Protože je to kráva. Ta se s ní nebav a máš klid. Spousta lidí dělá divný věci selektuj ty co ti vyhovují a nech je žít jejich život.

Spíš mi vysvětli, proč má dospělej chlap, Iťák potřebu rozebírat takové věci na emiminu.

protože má svůj svět, je tedy v izolaci, a potřebuje trochu kontakt s lidma. Kvůli tobě toho nenechám oe. Brouku a co tu děláš ty, když jsi tak zatrpklá jak stará panna

Příspěvek upraven 04.12.18 v 09:57

Závislačka 4828 příspěvků 04.12.18 09:55
@Forest_Gump1 píše:
programování, počítače, je toho víc, spíš se líp pobavím s její nadřízenou, s tou jsme si dost zájmově blízcí :-), že by žárlila ?

může to tak být, necítí se dost vzdělaná, chytrá. A může žárlit, že si víc rozumíš s její nadřízenou.Možná si to ani neuvědomuje a říká to automaticky.

Závislačka 4828 příspěvků 04.12.18 09:59
@Forest_Gump1 píše:
protože má svůj svět, je tedy v izolaci, a potřebuje trochu kontakt s lidma. Kvůli tobě toho nenechám oe. Brouku a co tu děláš ty, když jsi tak zatrpklá jak stará pannaPříspěvek upraven 04.12.18 v 09:57

dobře :potlesk: :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >