Vytažení do vzduchu za jednu ručičku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
44
4.4.22 00:03

Vytažení do vzduchu za jednu ručičku

Ahoj holky, chci se prosím vás ujistit, že se nic nestalo. Tedy stalo, ale snad to dobře dopadlo.
Dnes na jedné akci pro děti, kde bych to opravdu nečekala, přišel jeden z organizátorů k dcerce (má 34 měsíců, tedy skoro 3 roky), sedl si s ní do dřepu a řekl něco jako jestli chce vidět, jak se dělá hop. Napočítal do tří a jak ji držel za jednu ručičku tak s ní vstal a zvedl ji za tu jednu ručičku do vzduchu. Já myslela, že mě omejou. Myslíte, že pokud ji nic nebolelo, je v pořádku? Četla jsem různé diskuze o vykloubených ramínkách, ale také o možných následcích do budoucna. Předem děkuji za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2167
4.4.22 00:07

34 měsíců? To jako vážně? A opravdu nevíš, že můžeš zvednout člověka (i dítě) za jednu ruku?
Holka, dej se do klidu, vykloubený rameno může mít i z toho, že si blbě sedne. A věř, že takový zranění bys opravdu poznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6432
4.4.22 07:13

:mrgreen: tak já jsem asi tím pádem dceři, „32 měsíců“, urvala ruku, protože ji věčně zvedám za jednu ruku, když má někde venku hysterák a nebo se sekne a patama brzdí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4517
4.4.22 07:19

Dcera má skoro 32 měsíců a za jednu ruku ju sbírám ze zeme snad denně. A stejně jsem to dělala a v případ epitreby porad dělám i s jejími sourozenci… Zatím jsem nikomu nic nevykloubila… buď v klidu, vykloubeny cokoliv bys fakt poznala. Kamarádce sestra vykloubila loket a mně brácha rameno, když když se za ruku tahali na patrovou postel. Takže jo, možný to je, ale fakt bys to poznala, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
4.4.22 07:38

Ja to dvoulete teda nedelam. Kdyz uz je to v ramci blbnuti, tak ji tata obcas vezme za obe ruce nebo obe nohy do vzduchu. Ale za ty rucicky je to pro me neprijemny pohled, i kdyz vim, ze se nic nestane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2515
4.4.22 07:45

Tak nasi dceri takto vyskocil loket, ale bylo to hned znat, s rukou prestala hybat, museli jsme na chiru, kde ji to nahodili, ale tam nam teda rikali, ze vytahovat za jednu ruku i vztekajici se dite muze byt problem a jeste takove to letadlo za ruce, nedej boze za hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
803
4.4.22 07:52

Pre mňa to neni OK, za ruky a už vôbec nie za jednu ruku sa proste človekom trhať nemá. A už vôbec nie batolatom. 10 ich bude úplne v pohode a jedenáste skončí na chirurgii a bude mať s klbmi doživotne problém. Nestojí to za to :nevim: dovnútra tomu decku dopredu nevidno či je z tých prvých 10 alebo to jedenáste a potom je už neskoro plakať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat