Vytažení křečových žil - foto

20.4.17 15:33

Vytažení křečových žil - foto

Mám dědičné křečové žíly, po matce a její matce. Bohužel už v mladém věku - necelých 19. Už to mám nejmín dva roky, ale přijde mi to horší. Nějak mě to extra netrápí, mám to v jednom místě „u kolene“ jen na pravé noze. Obcas me ty zily trochu boli. Ale je to skarede, nechci to na léto. Je to dost videt.Chci jít na metodu sklerotizace, kde do zily vpichuji roztok..kolik myslíte že to v téhle míře muze stát?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

20.4.17 15:51

@burberbo ja na tom byla cca pred dvema roky u obycejneho chirurga, ne na zadne soukrome klinice a platila jsem asi 200kc. Nedelaji to pres leto, tak si pospes, at to jeste pred letem stihnes ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 16:03

Fakt? Mam jich tam nekolik…ja jsem myslela ze tak 10tis ze to bude stat… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 17:39

@burberbo platila jsem v podstate ten roztok, co napichuji do zily. Delali mi celou nohu, ale necekej moc zazraky. Je to lepsi, to jo, ale uplne to nezmizelo :?. A taky to docela bolelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
678
20.4.17 17:43

Dělá se to i laserem, je to prý šetrnější, když máš takovou nepěknou žílu, mohly by se ti časem kolem té sklerotizované „vylít“ další menší. Jsi mladá, vol to nejšetrnější řešení. Zrovna na Velikonoce jsme to řešily se ségrou (23), taky to podědila po mamce a ta byla několikrát na sklerotizaci a letos se chystá znovu :(, pak prý už u té metody musíš zůstat (už to ani operačně nejde vytáhnout a prý ani tím laserem, nevím, říkala to)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
20.4.17 17:45

Taky mě zajímá.. co je nejšetrnější? cena je mi asi jedno, jde mi o účinek a bezbolesnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 18:00

Laser stojí kolem 10tis menší rozsah, to by šlo, když to bude teda lepší varianta..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
20.4.17 18:07

No laciná záležitost to zrovna není, až si našetřím chci na to taky jít..koukala jsem třeba tady.. https://www.asklepion.cz/…ni-chirurgie …ty to máš ještě dobrý…já mám pořádnej křečák na levým lýtku…vylezl mi při druhym těhotenství, kdy sem měla i povrchovej zánět žil..od tý doby se toho nezbavim..problémy s tim nemám, nebolí to jen to vypadá hnusně :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
20.4.17 18:18

Pravidelně chodím na sklerotizaci ke svému chirurgovi, je to pár stovek nebo zadarmo. Dělají se menší žilky. Ty je máš fakt velké, to bude muset posoudit odborník, jestli to tou sklerotizací půjde.
Jinak hlavní žílu mi dělal metodou Clarivein a to už stálo 18 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 18:28

A ještě tak kam s tím jít, vubec nevim co vybrat, nejaka doporuceni? Jsem z Vysociny a tady asi nikde to laserem nedelaji. Jedine Praha, Brno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 19:22

Nejradsi bych prvne podstoupila tu sklerotizaci. Pak casem az se to bude zhorsovat tak laser. Myslim ze je blbost, ze se musi pak zustat jen u jedne metody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
20.4.17 19:52

Ahoj mě dělali žíly v Havlíčkově brodě u dr Henzla radiofrekvenční ablaci stalo to teda dost klinika se jmenuje www.artven.cz . Mám to před čtyřmi lety a zatím i přes těhotenství to mám ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:42

Tak to je super, to se objednam do Havl. Brodu. Koukam na ty stranky a moznosti jsou dve bud tedy ta radiofrekvencni ablace a nebo laserové ošetření křečových žil - EVLT (rozdíl pěti tisíc) tak ted nevim, asi se objednam a uvidím co mi doporučí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.4.17 20:46

A provadi se to jen v lokalni anestezii ne? Neni to zadny problem? Do celkove jit nechci, protoze v blizke dobe se chystam na plastiku nosu(kde v celkove anestezii budu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2561
20.4.17 21:17

@burberbo je to ambulantní v lokálním umrtvení ále bolelo to dost hlavně potom když to přišlo k sobě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama