Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 01:27
Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Myslím, že název tématu mluví za vše :D už je tomu cca 5 měsíců, co jsem přestala po 15ti měsících dceru kojit (pozvolně). A dnes po sprše jsem zjistila, že při zmáčknutí jako při odstříkání mi stále vytéká mléko z prsu :D je to normální? Jsem opravdu strašně udivená, myslela jsem si, že laktace už je dávno ukončená. Mám to nějak řešit nebo to prostě jen časem přestane? Snad pochopíte, že dotaz vkládám anonymně :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Mari.G
Závislačka 4146 příspěvků 04.02.18 02:24

Já jsem zatím ve fází, že kojím rok a asi ještě nějaký ten rok kojit budu, ale prý je to normální. Některé maminky psaly, že i rok po ukončení kojení občas mléko vyteče.

Verun83
Echt Kelišová 8407 příspěvků 33 inzerátů 04.02.18 04:21

Jeste po dvou letech od kojeni jsem vymackala par kapek mleka.

brumi
Kelišová 6357 příspěvků 04.02.18 07:48

Ano je to normální, někdy zmizí mléko během chvilky jindy to trvá hodně dlouho klidně i rok dva :D

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 08:07

Ano, já syna několik už přes rok a půl a stále když si zmáčknu prso, mléko teče :kytka:. Jako mě, že by vyloženě teklo, objeví se 0ar kapiček..

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 32924 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 08:57

Taky to dlouho trvalo, snad rok

Lerista
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 11:59

Je to normální, já i po 5 letech od konce kojení pár kapek vymáčknu. Některé ženské to mohou mít do přechodu, říkal gynekolog.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Gondík zamíchal všemi kartami ve StarDance. Porazit ho může jenom jeho psychika!

Předposlední soutěžící letošního ročníku taneční show Stardance …když hvězdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama