Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 01:27
Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Myslím, že název tématu mluví za vše :D už je tomu cca 5 měsíců, co jsem přestala po 15ti měsících dceru kojit (pozvolně). A dnes po sprše jsem zjistila, že při zmáčknutí jako při odstříkání mi stále vytéká mléko z prsu :D je to normální? Jsem opravdu strašně udivená, myslela jsem si, že laktace už je dávno ukončená. Mám to nějak řešit nebo to prostě jen časem přestane? Snad pochopíte, že dotaz vkládám anonymně :mrgreen:

Reakce:

Mari.G
Závislačka 4774 příspěvků 04.02.18 02:24

Já jsem zatím ve fází, že kojím rok a asi ještě nějaký ten rok kojit budu, ale prý je to normální. Některé maminky psaly, že i rok po ukončení kojení občas mléko vyteče.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 04.02.18 04:21

Jeste po dvou letech od kojeni jsem vymackala par kapek mleka.

brumi
Kelišová 6536 příspěvků 04.02.18 07:48

Ano je to normální, někdy zmizí mléko během chvilky jindy to trvá hodně dlouho klidně i rok dva :D

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 04.02.18 08:07

Ano, já syna několik už přes rok a půl a stále když si zmáčknu prso, mléko teče :kytka:. Jako mě, že by vyloženě teklo, objeví se 0ar kapiček..

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33264 příspěvků 04.02.18 08:57

Taky to dlouho trvalo, snad rok

Lerista
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 04.02.18 11:59

Je to normální, já i po 5 letech od konce kojení pár kapek vymáčknu. Některé ženské to mohou mít do přechodu, říkal gynekolog.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >