Reklama

Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 01:27
Vytékání mléka po 5 měsících od ukončení kojení

Myslím, že název tématu mluví za vše :D už je tomu cca 5 měsíců, co jsem přestala po 15ti měsících dceru kojit (pozvolně). A dnes po sprše jsem zjistila, že při zmáčknutí jako při odstříkání mi stále vytéká mléko z prsu :D je to normální? Jsem opravdu strašně udivená, myslela jsem si, že laktace už je dávno ukončená. Mám to nějak řešit nebo to prostě jen časem přestane? Snad pochopíte, že dotaz vkládám anonymně :mrgreen:

Reklama

Reakce:

Mari.G
Závislačka 4491 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 02:24

Já jsem zatím ve fází, že kojím rok a asi ještě nějaký ten rok kojit budu, ale prý je to normální. Některé maminky psaly, že i rok po ukončení kojení občas mléko vyteče.

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 04.02.18 04:21

Jeste po dvou letech od kojeni jsem vymackala par kapek mleka.

brumi
Kelišová 6441 příspěvků 04.02.18 07:48

Ano je to normální, někdy zmizí mléko během chvilky jindy to trvá hodně dlouho klidně i rok dva :D

budgielady
Kecalka 181 příspěvků 04.02.18 08:07

Ano, já syna několik už přes rok a půl a stále když si zmáčknu prso, mléko teče :kytka:. Jako mě, že by vyloženě teklo, objeví se 0ar kapiček..

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33149 příspěvků 04.02.18 08:57

Taky to dlouho trvalo, snad rok

Lerista
Ukecaná baba ;) 1392 příspěvků 04.02.18 11:59

Je to normální, já i po 5 letech od konce kojení pár kapek vymáčknu. Některé ženské to mohou mít do přechodu, říkal gynekolog.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Starosta italského Riace čachroval s migranty, teď má zákaz do svého města

Měla to být výkladní skříň soužití místních a migrantů, kteří sem proudí z... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >