Vytékání vaginálních tablet - co s tím?

Anonymní
11.5.21 14:07

Vytékání vaginálních tablet - co s tím?

Dobrý den, jsem ve 3. trimestru, vše je v pořádku, ale doktorka mi preventivně stále předepisuje nějaké tablety na zavádění. Od začátku těhotenství se mi snad nestalo, abych odcházela bez receptu, chodím na kontroly co 14 dní. Miminko naprosto v pořádku. Mám Utrogestan a nyní Clotrimazol. Nemám žádné obtíže ale jí se z obyčejného vyšetření zdálo, že mám kvasinkový zánět (kultivace udělala ale výsledky ještě nejsou).
Já ty zaváděcí tablety úplně nesnáším, vždy ze mě tečou a je mi to strašně nepříjemné. Utrogestan mám brát ráno, jenže chodím do práce a jen co vstanu tak to vytéká a přijde mi tím pádem zbytečné to brát :nevim:
Dost teda to braní flinkám a říkám si, jestli to má vůbec cenu…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6694
11.5.21 14:10

Masakr. Chtěla bych znát výsledky, a pak se teprve lecit. Jestli ti nic neni, nic bych nebrala. A už vůbec ne celé těhotenství. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
11.5.21 14:17
@mackA159 píše:
Masakr. Chtěla bych znát výsledky, a pak se teprve lecit. Jestli ti nic neni, nic bych nebrala. A už vůbec ne celé těhotenství. 8o

tak tak…, bych si připadala jak nějaký pokusný králík, pokud se cítíš ok.. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10511
11.5.21 14:20

Asi ti je porad predepisuje, protoze to flakas a nezalecis.
Vytekat musi, kam by jinam se podely?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
11.5.21 14:25

Tak ono to vždycky po rozpuštění vyteče. Akorát teda brát to celé těhotenství je úlet teda. Po pár dnech snad musíš být přeléčená. :think: a jak píšou holky, pokud není potvrzeno, že je potřeba to brát, tak bych to nebrala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64330
11.5.21 14:29

Kdybys brala poctivě, tak neni třeba léčit stále dokola. Víš, že neleceny zánět může mimčo ohrozit? A uspit jeho příchod na svět? Jinak je normálni, že to vytece, nebo se to má vsaknout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22820
11.5.21 14:41

A proč máš brát Utrogestan? možná se mýlím, ale nedává se to v časném těhotenství, jako podpora udržení těhotenství? proč v 3. trimestru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
11.5.21 15:00

Musis se ji zeptat. Normalne. Pani doktorko na co to beru? Mam nejake obtize? Popravde je mi to neprijemne, nemohu pockat na vysledek? A ten utrogestan budu brat az do porodu? Ono mi neco hrozi? My tady vime prd. At ti ona vysvetli co ty nechapes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 15:03

U prvního těhotenství jsem měla kvasinky celou dobu. Dostala jsem vždy krém nebo tablety, prelecila a po týdnu to bylo zpátky. Opravdu celou dobu. Držela jsem diety, prádlo jsem prala samostatně, žehlila, měla jsem jen 100% bavlnu…
Doktorka shrnula, že na to někdo trpí a že mám mazat, když bude svědit a přestala to léčit. Moje chyba, měla jsem změnit doktorku.
Dítě se narodilo v pohodě, ale já byla rozervaná až mezi lopatkama. Takže rozhodně nepodceňovat a určitě přeléčit.
Vytýkání je normální. Nosila jsem intimky a slabé vložky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 15:36

Preventivně tablety na zavádění celé těhotenství? A to se jí neptáš, co jsou to za tablety a proč je máš brát? Také mi přijde zvláštní, že nasadí léčbu kvasinek, než má výsledky - to mi totiž připomíná mého (samozřejmě už bývalého) gynekologa: to jsou kvasinky, to já poznám od pohledu, dám vám krém/čípky atd. Tu kultivaci ani nedělal!!!
Po změně doktora se ukázalo, že žádné kvasinky nemám, ale mám přemnožené laktobacily. No nic.
Být tebou, tak se trochu víc informuju o tom, co a proč do sebe dávám.

• Citovat
  • Nahlásit
113
11.5.21 17:05
@stinga píše:
A proč máš brát Utrogestan? možná se mýlím, ale nedává se to v časném těhotenství, jako podpora udržení těhotenství? proč v 3. trimestru?

Někdo má celé těhotenství utrogestan.. Ja ho měla do nejakeho 25tt a od 32tt az do 37tt..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11908
11.5.21 17:18

Pomocné látky z utrogestanu vytékají - co se má vstřebat, se vstřebá, neboj :kytka:

Co mě spíš zaráží je to proč Ti nenahradí utrogestan duphastonem, aby se to zbytečně víc nedráždilo. A taková hodně kacířská myšlenka - neplete si bílé hrudky z utrogestanu s kvasinkovým zánětem, že ne :think:

Zlepšete vzájemnou komunikaci, kultivace taky napoví 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat