Vytírání kojeneckých lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 31.10.18 13:19
Vytirani kojeneckych lahvi

Vytirate kojenecke lahve necim, nez je znovu pouzijete a nestaci vyschnout? Ja odstrikavam, tak je to docela narocne a lahve mi nestaci vyschnout, tak je pozivam hned co je vyndam ze sterilizatoru mokre…Jestli se nevyrabi treba nejake specialni uterky. Dekuji :*

Reakce:
pikola
Neúnavná pisatelka 19441 příspěvků 31.10.18 13:29

Stačí čistá utěrka, není přece nutné je speciálně vytírat něčím extra.

Tejule
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 31.10.18 13:31

Vyfoukala bych fénem, aby se vnitřku nic nedotklo…

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 31.10.18 13:33

A ta voda ale nevadi ne?

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6311 příspěvků 31.10.18 13:37

Voda uvnitř opravdu nevadí, vytřít je můžeš papírovou kuchyňskou utěrkou. Pokud nemáš nedonošené nebo nějak ohrožené dítě, netrap se přehnanou hygienou.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20069 příspěvků 31.10.18 13:38

těch pár kapek vody bych vůbec neřešila. Notabene, v tom sterilizátoru používáš čistou vodu, která navíc projde parným stavem (tedy varem), ne?
Lahvičku bych vyklepala, abych dostala co nejvíc vody pryč a nechala to tak. Měla bych pocit, že tam nějakou utěrkou tak akorát dostanu nějakej vlas, chloupek z utěrky, aby to pak prcka nedráždilo.

NatalieSofie
Kecalka 180 příspěvků 31.10.18 13:53

Super…jste hodny holky…dekuji :kytka: Ja vim,ze jsem prehnana,ale uz jsem o 3 mimca prisla,tak asi proto ;)

Ivana 85
Závislačka 3089 příspěvků 31.10.18 13:55

@NatalieSofie ja jsem je teda ani nedavala do sterilizatoru a kdyz byla uvnitr jeste mokra,tak jsem ji vyplachla vodou a nicim neutirala.Synovi je 11,dceri 3 a svete div se,zijou i presto ze nemeli denne vyvareny a specialne vytreny lahvicky.Pokud mas nejak nemocny ditko,takse omlouvam,ale jinak mi to prijde fakt prehnany.

stinga
Závislačka 4424 příspěvků 3 inzeráty 31.10.18 14:43

@NatalieSofie přehnanou hygienou a desinfikováním může tvé miminko dostat různé alergie, astma nebo atopický ekzém - prostě všeho moc škodí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >