Vytocena a zklamana z tchyne

Anonymní
8.9.21 16:51

Vytocena a zklamana z tchyne

Tak jsem pekne rozhozena. S tchyni jsem vzdy mela neutralni vztah. Vzajemna tolerance, ale k mori bychom spolu asi nejely. Dnes jsem se s ni domluvila, zda muze prcka vyzvednout dopoledne ze skolky, ze si konecne vyridim ridicak, doktory a pak skocime nekam na vecu ven spolecne. Domluveno. Stojim ve fronte a vola mi, ze asi v nestrezenem okamziku nakrmil syn jejiho psa oriskama v cokolade… (jeji pes je pro ni jak manzel, dite a kamarad v jednom.) tak jsem ihned jela pro syna, omluvila se jeli jsme dom. Ted mi volala, ze s pejskem musela na vet, ze zvracel a nechtel pit, dostal pry kapacky a klidovy rezim. Samozrejme ucet uhradim, ale co mne vzalo nejvice bylo kdyz napsala, „uz toho fakana u sebe doma nechci“ manzel mi nad tim mavnul rukou, ze prece „babu“ nepotrebujeme. Nemaji dobre vztahy, ale uz jsem myslela ze se to lepsi kdyz se maly narodil… nevim jestli to je unahlena reakce nebo to bude trvale. Je to jedinny prarodic co maly ma…a ja jsem z toho ted uprimne nas… a smutna zaroven. Proste se stala blbost, orisky mu dala sama. Syn tvrdi, ze po nem pes skocil a on pytlik upustil, je to 50kg tele a skace vzdy po vsem a pokazdem, ale tu pravdu se uz asi nedozvim :,( tchyne tvrdi ze by „ferdicek“ nic takoveho neudelal..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22353
8.9.21 16:54

Nic bych jí neplatila, měla hlídat kluka i čokla. Její hloupost. A po té zprávě bych s ní utla kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
8.9.21 16:55

Tak prvne bych žádného veta nehradila. Kdyz si bába neumi uhlídat dite a čokla, tak jeji smůla. A uz bych proste s hlidanim tchyne nepocitala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25844

Asi jsem divná, ale pokud 50 kg psi tele sežere oříšky předškolnímu dítěti, tak bych rozhodně nic neplatila. Babi měla hlídat psa i dítě. A asi bych ani hned všeho nenechala a nejela si pro dítě. Nebo z toho měl ten pes na místě takovou újmu, že potřeboval okamžitě ošetření?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6598
@Anonymní píše:
Tak jsem pekne rozhozena. S tchyni jsem vzdy mela neutralni vztah. Vzajemna tolerance, ale k mori bychom spolu asi nejely. Dnes jsem se s ni domluvila, zda muze prcka vyzvednout dopoledne ze skolky, ze si konecne vyridim ridicak, doktory a pak skocime nekam na vecu ven spolecne. Domluveno. Stojim ve fronte a vola mi, ze asi v nestrezenem okamziku nakrmil syn jejiho psa oriskama v cokolade… (jeji pes je pro ni jak manzel, dite a kamarad v jednom.) tak jsem ihned jela pro syna, omluvila se jeli jsme dom. Ted mi volala, ze s pejskem musela na vet, ze zvracel a nechtel pit, dostal pry kapacky a klidovy rezim. Samozrejme ucet uhradim, ale co mne vzalo nejvice bylo kdyz napsala, „uz toho fakana u sebe doma nechci“ manzel mi nad tim mavnul rukou, ze prece „babu“ nepotrebujeme. Nemaji dobre vztahy, ale uz jsem myslela ze se to lepsi kdyz se maly narodil… nevim jestli to je unahlena reakce nebo to bude trvale. Je to jedinny prarodic co maly ma…a ja jsem z toho ted uprimne nas… a smutna zaroven. Proste se stala blbost, orisky mu dala sama. Syn tvrdi, ze po nem pes skocil a on pytlik upustil, je to 50kg tele a skace vzdy po vsem a pokazdem, ale tu pravdu se uz asi nedozvim :,( tchyne tvrdi ze by „ferdicek“ nic takoveho neudelal..

Já bych tam dítě nedala kvůli psovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1781
8.9.21 16:56

Jako promiň, ale ona hlídala, ona malýmu dala ty oříšky v čokoládě, tak to snad byla i její zodpovědnost. Nepředpokládám že by to to dítě udělalo schválně. Tohle má hlídat dospělý. Já bych jí tak maximálně na účet z veteriny něco přispěla, ale celý bych ho rozhodně neplatila. Tvou vinu tam nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6584
8.9.21 16:58

Baba si je měla hlídat oba psa i dítě, její chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33780
8.9.21 16:59
@Anonymní píše:

To se fakt stalo?

Fakt řekla „uz toho fakana u sebe doma nechci“? Buď jí ruply nervy a zejtra zavolá s omluvou a pak bych, možná, omluvu přijala. Nebo asi na dlouho skončila.

Není to tvoje chyba. Není to chyba dítete. Je to její chyba. Dokonce, i kdyby syn nakrmil psa schválně, je to školkové dítě, neví, že je to nebezpečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
8.9.21 17:01

50kg pes sežere pár oříšků a je na infůzích? Ať nekecá, kdyby to byl malý pes do 5kg, tak mu může čokoláda, oříšky ublížit, ale toto se mě moc nezdá. Nic jí neplať.

je moc smutné, že svého vnuka takto nazývá -fakanem, to není babička

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33780
8.9.21 17:01

Já, když jsem byla malá, tak jsem u prababičky nakrmila králíky mokrou trávou. Hrála jsem si, že jsou to jako buřty a já je opékám (máčím) v hrníčku. Králíci se nafoukli a museli se zabít. Prababička b z toho škodu, ale rozhodně neřekla, že už tam nikdy nesmím. A nikdo mi to nevyčítal, jen my věsvětlili, že se to nesmí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
8.9.21 17:03

To je hnusná ženská :((( veterinu bych ani omylem neplatila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7147
8.9.21 17:03

A kde byla, když se pes cpal oříškama? Měla hlídat dítě a nezvládla to.

Pokud má psa na prvním místě, nemusí tě nic mrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53885
8.9.21 17:06
@Anonymní píše:

50kg pes? Kolik toho sežral? Spíš vet si na ní namastí kapsu :lol: Nic bych jí neplatila když nezvládne ohlídat svého psa ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14341
8.9.21 17:07

Je to dieťa, nemusí vedieť že to pes nemôže. Nad svokrou sa nepozastavuj, rupli jej nervy zo strachu. Ak sa ospravedlní, vzťahy by som neskončila, ale na stráženie malého alebo nejaké spoločné akcie by som sa už vykašľala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.21 17:07

@DanielaD byl to takovy ten celofanovy velky kornout, dala mu to jakoze k zahajeni sk roku… a pes to vyluxoval v minute vsechno…pry

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat