Reklama

výtok a děložní čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lenula.v
Nováček 2 příspěvky 01.03.09 16:51
výtok a děložní čípek

ahoj, mám takový citlivý dotaz. :oops: Jsem v 16+4tt a mám zhruba před 3 týdny jsem měla kvasinkový zánět, na který mi Dr. předpsal vaginální čípky. Při zavádění jsem si na čípku nahmatala cosi, co vyčnívá z otvoru děložního čípku. Je to měkké, jako nějaký cucek něčeho. v týdnu jsem byla na kontrole u Dr. a při vnitřní prohlídce řekl, že je vše v pořádku. zánět je vyléčený. Jenže to něco mám v otvoru čípku stále. o tom, že výtok se oběvil opět ani nemluvím. Nemáte s tím někdo zkušenost. díky a všem přeji pohodové těhu

Reklama

Reakce:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 01.03.09 18:04

A řekla jsi svýmu doktorovi, že jsi něco nahmatala? Pokud ano, přesto ti řekl, že tam nic není a je vše OK?

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 01.03.09 18:06

Ahoj

Asi těžko radit, ale když ti doktor řekl, že je vše v pořádku, tak neboj.
Já tedy mám výtok od začátku těhu. Ne přímo kvasinky, ale prostě těhotenský výtok a prý je to normální. Taky jsem měla nějaké čípky, ale k žádné velké změně nedošlo. Stěry mi doktor dělá a je vše ok. Při poslední kontrole mi řekl, že mám na čípku vřídek, ale ten taky těhu nevadí. Řešit se bude případně až po porodu, pokud sám nezmizí. Tak třeba je to co jsi nahmatala taky nějaký vřídek… Ale těžko říct.

Pro svůj klid to pořádně prober s doktorem a budeš mít jasno :wink:

Přeju pohodové těhotenství

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 01.03.09 19:21

Od začátku těhu. mám taky výtok…
Kdysi dávno jsem si taky cosi nahmatala. Šla jsem k dr., řekla jí o tom. Koukla do mě takový tím kukátkem, prý to nic není. Čípek prý není hladký, můžou na něm být různé /nevím jak to nazvat/ „útvary“???
Jestli ti to nedá, pro svůj klid se běž optat. :wink:

Lenula.v
Nováček 2 příspěvky 01.03.09 20:03

no to je právě ono, původně jsem si myslela, že to může být spojené se zánětem, tak jsem nic neříkala. to že " to " tam je stále jsem zjistila až pokontrole a otázkou je, jak to DR. sdělit, že jsem si něco nahmatela

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 02.03.09 09:23

Normálně říct, že jsi to nahmatala :oops: :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >