Výtok a globule cum natrio tetraborico

17
17.1.20 22:54

Výtok a globule cum natrio tetraborico

Ahoj, měla bych prosím dotaz. Mám bílý výtok, který jsem měla i před těhotenstvím, takže nic neobvyklého. Ale nyní v 18tt mi začalo i mírné svědění. Volala jsem si na výsledky krve a při té příležitosti jsem se sestričce zmínila, že mám trochu svědivý výtok. Doporučila mi globulus cum natrio tetraborico s tím, že se to dá koupit i bez předpisu a že to většinou zabere cca po 5 dnech. Než jsem globule koupila uběhly 2 dny a přijde mi, že svědění už je lepší. Chtěla jsem se zeptat, je mírné svědění při těhotenství normální nebo mám pro jistotu globule zkusit? Zase se mi nechce globule zavádět, když je to normální? A máte někdo zkušenosti s těmito globulemi? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.1.20 23:47

Mam dobrou zkusenost s globulemi u pevniho i druheho. Svedeni dle meho nazoru znaci kvasinky. Nevim nejak, nad cim vahas. Blby je, ze to v noci vytéká.

• Nahlásit
  • Citovat
460
18.1.20 10:12

Svědit by tě tam nemělo, ty globule jsou naprosto neškodný, je to taková dezinfekce - vypláchnou ti pochvu. Někdo je bere i jako prevenci 1 až 2krát týdně. Když nepomůžou, tak si nech udělat kultivaci u doktorky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.1.20 10:49

Jde právě o to, že si nejsem jistá, jestli je to vůbec svědění nebo jestli jenom nejsem už „paranoidní“ a jenom si to nevsugerovávám. Proto si nejsem jistá, jestli ty globule nějak neuškodí, kdyby to byl planej poplach :) A vzhledem k tomu, že se v těhotenství mění PH tak, třeba jenom zbytečně plaším. @Reny28 Ale jestli se ty globule berou i jako prevence, tak asi tím nic nezkazím, že?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
18.1.20 11:00

@Lucek35 ty globule neuškodí, doktor mi říkal že se to může kdykoli brát. Hele mě to tam dole trošku svědělo, ale nebylo to nic hrozného, pro jistotu sem si nechala udělat kultivaci a přišli mi na ecoli, tím chci říct že i malé svědění může něco znamenat, ale taky ne.Zase někdy jsem měla svědění a kultivace byla negativní :woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.1.20 11:07

@Reny28 A můžu se prosím zeptat, po kolika dnech ti ty globule zabraly? Jestli mám vybrat všech 10 globulí a pak až jestli to nepomůže zajít na gyndu? Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
18.1.20 11:14

Já sem je snad asi nikdy nedobrala, doktor mi říkal že většina těhle globulí zabírá po 4 až 5 dnech, zbytek se pak bere jako prevence.Ale tyhle globule jsou fakt jen dezinfekce, brala bych 5 dní a pak počkala jestli se to nevrátí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
18.1.20 11:17

@Lucek35 hlavně se nelekni z toho jak to z tebe poteče - je to hodně, vem si velkou vložku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
18.1.20 11:36

Reny28 Tak díky moc. Tak já to zkusím, snad tím nic nezkazím, kdyby to nakonec nic nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama