Výtok a jeho konzistence v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Name6
Povídálka 19 příspěvků 14.08.19 10:35
Výtok a jeho konzistence v tehotenstvi

Ahoj holky :mavam:
Mám dotaz. Jak u vás v těhotenství vypadá výtok? Je normální mít klasicky výtok a kolem něho je takové mokro (jak kdyby voda) na vložce?
Pro představu: klasická intimní vložka, na prostředku klasicky bělavý hustší výtok a kolem toho takové mokré kolo.
Jsem 28tt.

Reakce:
Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 14.08.19 10:45

Jo, někdy jsem měla pocit, že jsem se počůrala. Kdyby sis nebyla jistá, nech si udělat v porodnici nebo u doktora test na plodovku :palec:

Freya10
Kecalka 444 příspěvků 14.08.19 11:10

Jojo - v prvním těhu jsem to měla tak, jak popisuješ…ve třetím trimestru to bylo i dost a dost výtoku (taky jsem byla jednou pro jistotu na testu na plodovku a pak jsem jak splašená sháněla po celý Praze Temešváryho roztok, abych do porodnice nemusela lítat obden - tehdá jsem sehnala, ale pak jsem se ho bála použít, protože prej někdy v kombinaci s čímsi dělá falešné poplachy a bála jsem se, že se budu bát pak ještě víc…magor no… :lol: ).
V tomhle těhu zatím skoro nic (jsem 25.tt), takže se jen bojím, kdy to přijde a já zpanikařím i z „běžného těhotenského objemu“, neb teď skoro žádný od začátku nemám…

Jako máme to těžké… :lol:

Martha03
Ukecaná baba ;) 1469 příspěvků 14.08.19 11:23

Ano, měla jsem to celou dobu těhotenství a pěkně mě to štvalo, musela sem porad nosit intimku :D

Yves6511
Stálice 95 příspěvků 14.08.19 14:22

Ano, oproti netehu stavu mám výtok častější a je ho i víc, někdy je to jak když sednu do louže.. :zed: :lol:

Kika1990
Povídálka 40 příspěvků 14.08.19 17:51

Mám to taky tak.. Ze začátku jsem taky panikarila, ale přijde mne, že teď se to trochu zlepšilo… Některý dny jsou ale děs… :zed:

Váš příspěvek
Reklama