Výtok a příznaky začátku těhotenství

27.1.21 21:39

Výtok a příznaky na začátku těhotenství.

Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké jste měli příznaky na začátku těhotenství? A jaky výtok? První měsíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15375
27.1.21 21:49

Vynechana ms, jinak nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7647
27.1.21 21:52
@pomocprosim1 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké jste měli příznaky na začátku těhotenství? A jaky výtok? První měsíc.

Výtok žádný, jen nafouklé břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.1.21 22:17

Zvláštní pocit v podbřišku jinak nic jiného než měsíce před tím

• Citovat
  • Nahlásit
527
27.1.21 22:30
@pomocprosim1 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat jaké jste měli příznaky na začátku těhotenství? A jaky výtok? První měsíc.

Priznaky zadne (jen vynechana ms).
Vytok zadny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
27.1.21 22:37

@pomocprosim1 příznaky jako když mám dostat ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
27.1.21 22:50

Příznaky úplně stejné jako když se má dostavit MS (tupá bolest v podbříšku) a navíc k tomu velká únava. Jinak nic víc.

• Citovat
  • Nahlásit
1153
27.1.21 23:38

U prvního nic, jenom jsem byla strašně nepříjemná, vzteklá, unavená a celkově na facku. U druhého jsem měla asi dva týdny šílený výtok - jsem skoro nestíhala měnit intimky. Opravdu při každé návštěvě wc, jsem musela měnit. Byl to ale čirý, bez zápachu, bez pálení… jenom výtok. To mě tak trošku upozornilo, že se něco děje. No… a bylo to tam :D Až na ten výtok, jsem neměla vůbec žádné příznaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
28.1.21 16:20

Ani jeden příznak. Dokonce ani MS nevynechala. Prvním „příznakem“ byl potrat v 9./10. týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.1.21 18:47

Děkuju moc všem za odpovědi. Mám ještě jednu otázku.. jaka je pravděpodobnost otěhotnění, i když jsem dostala menstruační v daném termínu? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 19:38

Bolesti v podbřišku, bolesti prsou, vynechání MS.. výtok NE ;)
Jinak pokud jsi dostala menstruaci v daném termínu, nejspíš těhotná nejsi, dělala jsi si těhotenský test?

• Citovat
  • Nahlásit
527
28.1.21 20:16
@pomocprosim1 píše:
Děkuju moc všem za odpovědi. Mám ještě jednu otázku.. jaka je pravděpodobnost otěhotnění, i když jsem dostala menstruační v daném termínu? :oops:

Temer zadna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat