Výtok (hnis) z bradavky

Anonymní
24.5.20 21:02

Výtok (hnis) z bradavky

Ahoj děvčata, chci se jen ujistit, že to je normální a samo to přejde… nekojím už 7. měsíců, ale pořád mi něco teče z bradavek při zmáčknutí, ale vůbec to nevypadá jako mléko, je to dost husté, žluté a prostě mi to přijde jak hnis :nevim: viz. foto…co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64599
24.5.20 21:06
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata, chci se jen ujistit, že to je normální a samo to přejde… nekojím už 7. měsíců, ale pořád mi něco teče z bradavek při zmáčknutí, ale vůbec to nevypadá jako mléko, je to dost husté, žluté a prostě mi to přijde jak hnis :nevim: viz. foto…co myslíte?

Supej k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3461
24.5.20 21:10

Teče to samovolně? Pokud ne a jen při zmáčknutí, mohla by takto doznívat laktace. Dělalo se mi to taky a ne měsíce, ale ještě roky. Na gynekologii mi řekli, že to nic není, že to jsou hormony, prý stačí, aby dítě zabrečelo. A řekli mi, ať prso nemačkám. A na mammoprevenci chodíš? Přesnou odpověď totiž dostaneš jenom tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
24.5.20 21:24

Tez se mi to delalo jeste asi dva roky po ukonceni laktace, ale bylo to teda bile…zeptala bych se ba gynde :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25991
24.5.20 21:30

To bude doznivajici laktace. Hnis ti nepotece jen tak, musela bys tam mit zanet a toho by sis rozhodne vsimla, to prehlednout nejde. Zminila bych se dr. Sice by to melo prejit zhruba do pul roku, ale nekdy to proste trva dele. A v kazdem pripade nemackat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 21:39

Právě kamarádce to také teklo ještě několik měsíců po ukončení kojení, ale mělo to vodovou konzistenci a průhledné nebo lehce bílé :nevim: tak mě to zaráží, že u mě to ne žluté a hrozně husté

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 21:40

@Veveří to nechodím, ani nevím, že se chodit má :think: jinak samovolně to neteče jen při zmáčknutí

• Citovat
  • Nahlásit
3461
24.5.20 21:59

Objednej se do mammocentra na ultrazvuk. Když budeš mít doporučení od gynekologa, zaplatí to ZP, jinak to platíš jako samoplatce (od 40+ máš nárok na mammograf 1× za 2 roky). Já pro svůj klid chodím každý rok už od 30 let. S tímhle bych šla určitě. Ta konzistence je zvláštní. Já jsem to měla nažloutlé, ale čiré. Budeš mít jistotu, takto jsou to pořád jenom dohady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat