Výtok, ktery dělá díry do kalhotek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:18
Výtok, ktery dělá diry do kalhotek

Potřebuju poradit jestli to některa z vas taky nemela.. Trpim na výtoky, ktery jen trochu zapachaji ale nijak neavedi a jsou bily.. Gynekolozka mi udelala vyter a nasla pry neco malo, tak mi dala nejaky prasky. Dobrala jsem je ale necitim zadnou zmenu. Naopak. Ted se mi stava ze po celym dnu prijdu domu a kalhotky jsou uplně vyžraný od toho výtoku, jako kdyby to byla nějaká kyselina, prostě se mi tam udělá díra.. Nemuzu byt třeba ani po koupeli minutu bez kalhotek protoze mam na nohou hned vytok. Dekuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mofiz
Závislačka 2820 příspěvků 4 inzeráty 20.08.19 14:20

A co takhle intimka? :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:21

Jo ten,,proděravějící" výtok znám. Měla jsem ho jednou. Zřejmě díky zánětu, doktorka mi napsala Macmiror nebo jak se to jmenuje a pak už ok. Jestli tě to zlobí pořád, tak bych se možná za dr. ještě zastavila a uvidíš, co ti řekne. Třeba to nic není, ale je lepší jít desetkrát s ničím než jednou s ohromným průšvihem, u gynekologie to platí obzvlášť.

verujan
Kecalka 412 příspěvků 20.08.19 14:23

Řešila bych opět s doktorkou. A určitě bych používala intimky.

nikola-olomouc
Povídálka 23 příspěvků 20.08.19 14:34

8o 8o 8o 8o…tak to je tedy něco…,,slyším" prvně v životě…schopnosti vetřelce. Teda když je to tak šíleně agresivní…neleptá ti to třeba i tu zasaženou pokožku? No naklusala bych určitě k doktorovi.

lachtanice86
Echt Kelišová 8951 příspěvků 20.08.19 14:35

Jednoznačně intimku, te nenapadlo? a návštěva doktorky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 14:56

Když už jsme u těch výtoků. Tak já mám teď poslední dobou opačný problém. Výtok nikde, sucho jak na poušti, ale dole je to zarudlé a trochu bolí a při hrátkách s partnerem zničeho nic nevlhnu a přitom se mi s ním líbí. To je co za problém? :nevim:

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 20.08.19 15:25

8o fakt je neco takoveho, co vyzere kalhotky po chvilce a nema to zuby? Neee ne? Ne 8o? Jo? 8o

Lalelale
Kelišová 5427 příspěvků 20.08.19 16:28
@wildcherry píše:
8o fakt je neco takoveho, co vyzere kalhotky po chvilce a nema to zuby? Neee ne? Ne 8o? Jo? 8o

Troll. Podle mě jsou tulipán a slunečnice dva nové profily a je za nimi jeden úchyl. Relativně nedávno tu byla stejně úchylná diskuze a tam zakladatel udělal chybu, že si začal anonymně psát sám se sebou. Asi se poučil.

Uživatel je onlinewildcherry
Neúnavná pisatelka 19015 příspěvků 20.08.19 16:32
@Lalelale píše:
Troll. Podle mě jsou tulipán a slunečnice dva nové profily a je za nimi jeden úchyl. Relativně nedávno tu byla stejně úchylná diskuze a tam zakladatel udělal chybu, že si začal anonymně psát sám se sebou. Asi se poučil.
:think: beztak ze jo…
korneli
Kecalka 317 příspěvků 20.08.19 17:23

Tomu nevěřím..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:42

To, že to neznáte neznamená, že je to troll nebo vymysl. Já jsem rada, ze tady slyším, ze mel nekdo stejny problem, jako ja. Opravdu nevim jak to vysvetlit, ale je to tak. Po vyprani jsem si myslela, ze to byl mol, ale pak jsem zjišťovala, že to dělá ten vytok. Intimky nosim od doby, co jsem to zjistila, no i tak mam v polovine kalhotek diry (jen na te prvni intimní vrstvě) ke gyn. pujdu, ale podle mě mi zase z vyteru nic nenajde :nevim: proto jsem se chtela zeptat tady taky

Martina D.
Závislačka 2633 příspěvků 20.08.19 20:49
@wildcherry píše:
8o fakt je neco takoveho, co vyzere kalhotky po chvilce a nema to zuby? Neee ne? Ne 8o? Jo? 8o
:mrgreen:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 20:55
@Anonymní píše:
To, že to neznáte neznamená, že je to troll nebo vymysl. Já jsem rada, ze tady slyším, ze mel nekdo stejny problem, jako ja. Opravdu nevim jak to vysvetlit, ale je to tak. Po vyprani jsem si myslela, ze to byl mol, ale pak jsem zjišťovala, že to dělá ten vytok. Intimky nosim od doby, co jsem to zjistila, no i tak mam v polovine kalhotek diry (jen na te prvni intimní vrstvě) ke gyn. pujdu, ale podle mě mi zase z vyteru nic nenajde :nevim: proto jsem se chtela zeptat tady taky

ja to mela taky. A taky po vyprani dirky v kalhotkach. Intimka a macmiror. :hug:

bobulka88
Kecalka 421 příspěvků 20.08.19 20:57

Ze by to ti lactobacillove popletli a omylem misto kyseliny mlecne zacli vyrabet koncentrovanou sirovou? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama