Výtok na konci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VMeggie
Nováček 2 příspěvky 12.08.18 21:05
Výtok na konci těhotenství

Jdu si pro radu. Čekám první mimčo, tak jsem ze všeho taková vyplašená. Včera ráno po probuzení jsem cítila jak ze mě něco vyteklo a měla jsem i dost mokré kalhotky (žádná barva ani zápach, jenom trochu takových jakoby bilých žmolků, jinak jakoby jen voda), ale zbytek dne pak uz nic. Dnes odpoledne když jsem seděla tak to naráz jakoby „hrklo“ znovu, zase mokre kalhotky a pak uz nic, jen navečer dva mokre fličky. Myslíte, že by to mohl být jenom výtok, jak se to tam dole promazává? Jsem 40.týden, pohyby prcka cítím v pohodě.

Reakce:
natyber
Kelišová 6033 příspěvků 12.08.18 21:28

Tak může odcházet hlenová zátka, ale ta je spíš táhlá a hustá. Může to taky být odtékající plodová voda :nevim:

Kalukap
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 12.08.18 21:50

Měla jsem to stejné, doktor tvrdil, že to voda není, mě to přišlo na hlenovou zátku moc vodové, ale prý to může být i takto. :nevim: Poprvé se mi to stalo dva týdny před porodem a pak ještě několikrát, porod začal prasknutím vody.

blink
Kecalka 372 příspěvků 12.08.18 22:01

Kdyz jsi uz ve 40 tydnu, tak bych to asi videla na zacinajici porod. Mohla to byt i hlenova zatka, ja jsem treba mela svetlou a vodovou a taktak jsem dobehla do koupelny. Tak se kdyztak nachystej, ze to muze kdykoli zacit. :nevim:

VMeggie
Nováček 2 příspěvky 13.08.18 08:07

Tak jsme včera večer pro klid duše vyrazili do porodnice, ať nás zkontrolují, protože malý se v břiše i šíleně mlel. A prý je všechno v pořádku, plodovka to prý není, prý buďto hlenová zátka nebo výtok a prý ani na blízkej porod to nevypadá…ale už by to aj mohlo být :)

natyber
Kelišová 6033 příspěvků 13.08.18 15:43

@VMeggie Tak dobrý :palec: ale oni kolikrát řeknou, že to na porod nevypadá a za dva dny to může být jinak, tak hodně štěstí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >