Výtok nebo odtok plodové vody v noci?

574
19.2.21 01:31

Výtok nebo odtok plodové vody v noci?

Prosím, prosím o radu. Včera jsem byla na kontrole v porodnici, otevřená na 2cm, nalez krásný, ale jinak nic, poslali mě domů 40+0. Již druhý den se v noci budim s pocitem mokra - nic extra. Přijde mi to jako čirý výtok s částí hlenu. Tento stav pozoruji jen v noci, není možné, že mi odteka plodova voda? Porodnici máme cca 60km, tak nechci plasit a jet zbytečně tam a zpátky.. Ani nevím, zda odešla hlenova zátka. Je pravda, že posledních pár dnu jsem pozorovala hustý, táhly hlen, ale nikoli s příměsí krve, pouze nažloutly :roll: Proč musím mít vždy něco extra, ještě ke všemu, když jsem prvorodička a že všeho hrozně vyjukaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
821
19.2.21 06:06

To není noc extra :lol: nekdo hlenovou zatku zpozoruje a nekdo ne. Stejne tak plofovs voda - nekomu praskne a odtece rychle, nekomu po castech s nekomu vubec. Ja bych pro svuj klid jela radsi na kontrolu kolik plodivky mas a treba i poprosila o ten roztok, aby sis to mohla foma pripadne overit.
Mne odtekla plodivka v noci - slysela nebo spis citila jsem lup s najednou mokro - ale nebylo toho nijak extra moc :nevim:
Preju at je vsechno v poradku a miminko mas brzy v naruci :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
19.2.21 06:34

Kup si v lekarne ten roztok, kdyz to pak das na intimku mokrou od toho vytoku, jasne ti to rekne, zda je to plodova voda. A to mokro opravdu neni nic extra, ja to mela taky, celkem dost, PV to nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
19.2.21 06:48

Tak jsem zvědavá, co z tohohle bude. Za noc jsem měla i párkrát bolesti, ale to mi spíš přijde, jako, když potřebuji na velkou. Nojo, to nějak dopadne holky, díky za radu. Možná se dřív dostanu do porodnice než pro ten roztok pro indikaci plodovky.. Hlavně ať je vše v pořádku.. Největší strach mám z toho, že něco zvrzam :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
19.2.21 06:52

Ten roztok se jmenuje temessvaryho. A mívají ho spíš v nemocničních lékárnách, kde je i velká porodnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62164
19.2.21 07:09

@Drndadvě neboj, nic se nestane, jen porodis :mrgreen: mít porodnici takhle daleko není ideál, ale vždy je lepší jet brzy, než pozdě. Porod rozhodně poznáš :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat