Výtok po ATB v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
poletuše
Povídálka 15 příspěvků 08.02.19 12:43
Výtok po ATB v tehotenstvi

Zdravim ????, jsem ve 12.tt a už měsíc jsem měla zánět v moci. Gynekolog mi stále dával brusinky i když sem si stěžovala na bolest ledvin a pálení při curani, nakonec sem od obvodacky dostala ATB 1.duomox, který sem brala 3× denně 4 dny a jak byly výsledky moci dala mi zinner 250, který sem brala 2× denně 3 dny. Poslední 2 dny mě ale začal výtok bily nic mě nesvedi, jen je to neprijemne takový ten pocit mokrosti tak se často utiram a to pak dru. V pondělí jdu na Oskara a pak ke gynekologovi, ale mám strach už jen ten pocit, ze měsíc mám zánět močových cest a teď tohle mám strach jestli se něco nestane mimcu, občas cítím podbrisek takové pluni a pak jakoby zasimrani(nevím jak popsat)… mate některá zkušenost prosím??? A co ty ATB? Měla jste některá? Díky moc za rady

Reakce:
Káťa.21
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 08.02.19 12:57

@poletuše Ahoj, jsem v 5.měsící a teď jsem již dobrala 3. atb, zánět moč.cest, ledvin stále dokola..teď po posledních atb mě začalo dole hrozně svědit, v lékárně řekli, že to je po atb prý běžná situace, může být výtok a tak. Dali mi boraxové globule, nicméně mně nevyhovovaly, takže moje dr.předepsala něco jiného…zatím nevím jak to pomůže-užívám..
Chce to brát vždy nějaká probiotika..

poletuše
Povídálka 15 příspěvků 08.02.19 19:12

@Káťa.21 Ach Jo, taky zkusis… Noo probiotika jsem si nekoupila musím napravit… počkám tedy do pondělí a uvidím…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >