Výtok po kapkách Gynex

11
18.2.20 14:39

Výtok po kapkách Gynex

Dobrý den, začala jsem uživat kapky Gynex a mám po nich žluty vytok.Beru 7 kapek rano a večer. Mám snížit dávkováni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

951
18.2.20 14:44

@Jaja30 nevím jestli žlutý výtok může být po kapkách, nicméně to dávkování je vysoké. Když začínáš musíš fakt od základu. Já tuším brala 3 kapky ráno, za týden třeba 4 kapky a přidat 2 kapky večer a takhle pomalu navyšovat. Tělo si na to musí pomalu zvyknout a leckdy si třeba ani nezvykne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
18.2.20 14:48

@Jessica4, dĕkuji za radu, to mĕ nenapadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
18.2.20 15:50
@Jaja30 píše:
@Jessica4, dĕkuji za radu, to mĕ nenapadlo.

Poradite co ted

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
18.2.20 18:54

@Jaja30 já bych najela na to minimální dávkování. Pro začátek. Pokud výtok nijak nesvědí, nepálí či tě nebolí břicho, tak nasaď na pár dní boraxové globule. Aby ses trochu vyčistila. Třeba je to jen náhoda že se něco takového objevilo. Možná by stálo i za to, vysadit kapky a aby ses na 100% přesvědčila, že to bylo, nebo nebylo od kapek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
951
18.2.20 18:55

@Jaja30 ono se to nezdá, ale ty kapičky jsou dost silné. Kamarádka když je brala tak ji taky nesedli. Přešla na jiné a ty byli ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
619
11.3.20 22:41

Ahoj holky ja mam podobnou zkušenost. Po týdnu silný, ale bílý vytok. Pak jsem je přestala jíst, jelikož jdu na LPS kvůli srustum tak mi to přišlo zbytečné a škoda že znovu začnu po operaci. Ale já driv podle vytoku a bolesti věděla kdy je ovu a teď bez ovulacniho vytoku a konkrétních bolesti tak že teď vůbec nevím kdy to dostanu a má se mi podle toho určovat v úterý datum operace. Tak doufám, že jsem jen něco nepokazila a ms přijde po 28 dnech jako vždy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama