Výtok po sexu

9.4.17 17:06

Výtok po sexu

Po prvním styku se mi v ten měsíc nedostavila vůbec MS, pouze 2 dny lehké špinění, ale přímo po něm nic, žádný výtok, krev, to až pak po dalším, který byl po pár týdnech, den po něm hnědý výtok, který trvá už dva dny, není to pořád, jen občas trošku, nevím zda je to tím, že teprve začínám sex. žít, měla to taky některá při začátcích nebo to není v pořádku? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9.4.17 17:11

Záleží na tom, jestli jste měli ochranu.. jestli ne, je na čase panikařit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 17:14

@el.leanor21 Měli, počítám se vším už asi. :think: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 17:16

@Werushka77 tak možná si tomu tělu dala nějaký šok :D… Ale asi ybch si udělala test a pak valila na gyndu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 17:21

@el.leanor21 No říkala jsem si, že počkám zda se dostaví ta další MS, že se to stát může občas, tak nevím, jak udělat nejlíp. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
9.4.17 17:25

@Werushka77 tuším že už je to asi třetí téma které tu otvíráš na téma zda jsi nebo nejsi těhotná…V těch předchozích jsi o ochraně nic nepsala…Tak jak to tedy je??? a nestačí jedno téma kde se to už rozebíralo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.17 17:27

@Terry1991 Nevím, zda jsem něco už psala, je to možné. Nic o těhotenství tu nepíši, jen se ptám, zda to taky někdo měl nebo je něco špatně. Tak na to nemusíte nijak reagovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
9.4.17 17:31

@Werushka77 jeeee teď jsem to dohledávala a strašně moc se ti omlouvám :lol: to byla jiná, ale se stejným nickem který má na konci jen jiné číslice než máš ty. :lol: náhoda jako blízen, tak se prosím nezlob. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
9.4.17 17:34

@Werushka77 jinak jsem nic takového neměla. Nicméně je to individuální…mohl tě když to jednoduše řeknu trochu,,štrejchnout" uvnitř a proto to špinění. Pokud jste použili ochranu tak by to s největší pravděpodobností mělo být v pořádku ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama