Výtok před porodem - tvarohovitý

Anonymní
28.3.21 23:09

Výtok před porodem - tvarohovitý

Budu rodit každým dnem a trénuji s Aniballem.
Dnes se mi prvně stalo, že když jsem ho vytáhla, byly na něm malé bělavé sražené kousíčky ve vysokém počtu. Jakoby rozdrobený tvaroh.

Přemýšlím, co to mohlo způsobit.
Dneska jsem prvně použila nový lubrikační gel. Ale jedná se o Durex, takže důvěryhodnou značku a v recenzích si na toto nikdo nestěžoval.

Možná sperma? Měli jsme sex včera večer, ale to si zas myslím, že by ze mě za 24 hodin už dávno vyteklo, ne?

Nějaká infekce? Byla jsem na stěrech, které kontrolovaly jestli nemám nějakou infekci před 10 dny, bylo vše ok a necítím žádný problém.

Stalo se vám to taky někomu? Nějaký nápad, co by to mohlo být? Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
221
28.3.21 23:16

Já to měla taky po balónku. I jsem s tím byla u Mudr a sholy jsme se s ní na lubrikačním gelu. Že to prostě nějak ve větším množství zareagovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
29.3.21 00:35

No já bych řekla, že by to mohla být mykóza. Trpí na ní hodně žen v těhotenství. Pomůžou vag. čípky a zvýšená hygiena, po sprše se pořádně utřít do sucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 00:44

Tak se začínám přiklánět k tomu, že je to mykóza, dnes to tam bylo zase, no to mám tedy radost, to je fakt to, co mimino potřebuje při porodu získat :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 13:45

Ahoj mam to uplne stejne jako ty. Taky cvicim s aniballem a vcera 40+0tt jsem objevila bile hrudky na balonku. Hned vecer jsem si koupila cipky na kvasinky na 3dny Candibene 200mg 3× a vecer jednu tabletku zavedla. Partner pouziva masticku. Nechci riskovat, ze se kvasinky prenesou na miminko pri porodu nebo ze se dole vic potrham. Dnes chci cvicit, tak jsem zvedava jestli to uz bude pryc.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.3.21 16:53

Tak jsem to rozlouskla!

Ještě jsem vyškrábla ždibíček starého gelu a šla cvičit - a míček byl čistý, jen s troškou bělavých tekutin, které mám po celé těhotenství a jsem přesvědčená, že jsou ok.

Když míček oschl, použila jsem na něj ten Durex gel a pokračovala… a jednak to začalo trochu pálit a druhak se tam objevily ty hrudky!
Takže to fakt dělal ten gel!

Tak kdo se s tím taky potýkáte, zkuste jinou značku, třeba je to taky jen tím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat