Výtok při kojení

Napsat příspěvek
Verun83
4.4.17 12:50

Jestli to patri k ocistkam, tak ti zadna samolecba nepomuze. Jsi 1,5m po porodu, a mas nahnedly vytok, dost pravdepodobne stale ocistky

• Nahlásit
  • Citovat
42
4.4.17 12:50

Zkus např. výplach Rosalgynem nebo nějaké volně prodejné čípky na zavádění (Idelyn, Gyntima…).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
4.4.17 12:52
@Anonymní píše:
@Hanka1
Nebudu se rozčilovat s blbcem :poblion:

Tak proč na to reaguješ a ještě k tomu takhle ošklivě? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.17 12:53

@Tableta
Očistky skončili, 14 dní pauza a pak výtok :roll: je to moje 1. Mimčo, tak nevim jak to chodí… :nevim: je mi to nepříjemný, tak bych chtěla zkusit nějakej lék, nějakou radu :(

• Nahlásit
  • Citovat
16697
4.4.17 12:53
@Anonymní píše:
@Hanka1
Nebudu se rozčilovat s blbcem :poblion:

Po treti opakuji, dojdi si do lekarny Monýsku :lol:, nekolik holek ti tu pise, ze to patri k ocistkum a pak kdo je tady **** :P
A nerozciluj se, radeji si dle rady pana baptisty oplachni prirozeni vlaznou vodou… :*

edit admin: nevhodný výraz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10942
4.4.17 12:54

Ztrácím se v tom - jsi měsíc a půl po porodu? A trápí tě to týden? Jak dlouho předtím ti skončily očistky? Na gyndě po šestinedělí jsi byla, nebo to jsi teprve objednaná?
Ten výtok z tebe odchází při kojení nejvíc? Pokud ano, pak jsou to určitě ještě očistky - kojení funguje tak, že vyplavuje přirozeně oxytocin, který podporuje zavinování dělohy - a z toho pak špiníš. Já už týden po porodu nekrvácela, ale při kojení ze mě ještě vždy něco vyšlo. Je to normální.
A hoď se do klidu, zbytečně útočíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5880
4.4.17 12:54
@Anonymní píše:
@Tableta
Očistky skončili, 14 dní pauza a pak výtok :roll: je to moje 1. Mimčo, tak nevim jak to chodí… :nevim: je mi to nepříjemný, tak bych chtěla zkusit nějakej lék, nějakou radu :(

Hlavně nezkoušej žádný babský rady typu citron ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
4.4.17 12:55

A kdy jdes k dr? Ja osobne bych to neresila. Ze sve prvni zkusenosti

• Nahlásit
  • Citovat
10942
4.4.17 12:56

Aha, takže 14 dní byl klid a teď ještě špiníš. Podle mě má mimčo momentálně spurt, pije víc a intenzivněji, a tím se ti vyplavuje víc oxytocinu pro zavinování dělohy, čili proto špiníš. Nepouštěla bych se rozhodně do žádných výplachů či babských rad, s tímhle ti neporadí ani v lékárně jinak, než ať si skočíš na gyndu (vím to, sama jsem lékárnice).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.17 12:59
@Anonymní píše:
@Tableta
Očistky skončili, 14 dní pauza a pak výtok :roll: je to moje 1. Mimčo, tak nevim jak to chodí… :nevim: je mi to nepříjemný, tak bych chtěla zkusit nějakej lék, nějakou radu :(

To je normální. U mne po obou porodech dorazily Ocistky ve dvou vlnách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama