Výtok při zatínání svalů

Anonymní
21.4.21 09:35

Výtok při zatínání svalů

Ahoj holky, mám takovou trochu nechutnou otázku..ale tak jsme lidi :lol:. Trpím zácpou a když při stolici tlačím, vytéká mi z pochvy bílý hrudkovatý výtok.. to samé při sexu, když dokončíme akt, partner je celý bílý a drolí se to všude.. stává se vám to taky je to nějaká kvasinka nebo nějaký zánět nebo je to normální?? :think: :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8358
21.4.21 09:43

To budou kvasiny. Musíte se prelecit oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 09:46

@JancaS84 právě že tím už jsme si jednou prošli.. dostali jsme mast a měli jsme se mazat na vzájem :D pak mi gynekoložka dělala znova stěr a vše prý bylo ok, na gyndě jsem byla asi před dvěmi týdny a vše zase ok :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24606
21.4.21 09:53

Před dvěma týdny není dnes, tohle se umí rozjet ze dne na den. Šupky zpátky k doktorovi - nebo jen do lékárny, ale radši ten doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 09:56

@Pipet Já už to mám delší dobu rozhodně v řádu měsíců.. :nevim: ale asi tak dnes zavolám, stejně potřebuji poradit s přechodem na jinou HA :think:

• Citovat
  • Nahlásit
24606
21.4.21 10:13

Kurnik vždyť píšeš, žes na gyndě byla před 14 dny a vše OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 10:19

@Pipet Ano byla, neřekla mi že by něco bylo v nepořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
1466
21.4.21 11:36

Normální to rozhodně není. Pokud jsi čekala, že si doktorka něčeho všimne, tak ani nemusela. Pokud nedělala stěry, tak neměla ani jak si toho všimnout.
Buď to jsou kvasinky, nebo třeba něco hormonálního, ale rozhodně to není něco co bys měla ignorovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 14:03

Ja kdyz na zachode zatlacim, tak ze me taky vytok vyjde. Myslim, ze je to uplne normalni ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 22:26

Tak teď opravdu nevím :D

• Citovat
  • Nahlásit
24606
22.4.21 08:07

Tak nějaký ten výtok je normální, mění se v průběhu cyklu, některá ho máme víc, jiná méně,
Podstatné je, že nikdy nemá být bílý hrudkovatý, to je ta věc, kterou máš řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 21:51

Bolesti břicha

Ahojky chci se zeptat jestli s tím někdo neměl zkušenost, předevčírem sem měla celý den výtok i když sem se sprchovala a včera už ne, ale od včerejška večer mám bolesti břicha a tahá mě to pořád na velkou třeba 5× denně dva dny mam bolesti břicha a stalou stolici
Nevíte co to může být?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat