Výtok s krvavými nitkami v těhotenství

38
22.8.20 13:53

vytok s krvavými nitkami v těhotenství

Ahoj maminky, prosím o radu nebo spíš uklidnění. V pondělí jsem byla na gynde a potvrdila mi těhotenství podle MS jsem 10+2, podle UZ 8+6 v to pondělí mi dělala cytologii…trochu jsem. zakrvacela, coz je v pohode, ale nyní po vycurani mám ciry vytok s jakoby s nitkami krve. Trochu mě bolí břicho nebo spíš tak jako občas píchne…mám roční dceru a dost ji nosím, nevím jestli to může mít vliv..každopádně toto,, krvácení " uz se mi stalo i teď ve středu a ja panikarim…je panika na miste? nebo jsem prehnane vyplasena? děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9131
22.8.20 14:01

Může to být i jen překrvený čípek, ale to ti nikdo na 100% neřekne. Být tebou, raději se šetřím, i když vím, že to není jednoduché. Sama mám mezi dětmi rozdíl 20 měsíců :hug: pokud je těhotenství v pořádku, tak prý přiměřená zátěž, na kterou je tělo zvyklé, uškodit nemůže :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1131
22.8.20 14:06

Určitě každé bezdůvodné krvácení v těhu není dobré. A ani není dobré takhle v začátku tahat nějakou zátěž… Já jsem měla krvavé nitky při braní antibiotik v 15. Týdnu. V nemocnici mi jeden dost rázný, ale mladý doktor z H. K. řekl, že ty začátky jsou buď vše nebo nic… A že jestli chci, tak mám jíst magnezko, ale že stejně by nic neudělali. Ta sliznice je vevnitř tak moc prokrvená, že to může být i tím… Že oni zachraňují děti až od nějakého 22. t :think: ýdne těhu. A když jsem mu řekla, že se i dost tahám s malou dcerou, tak mi řekl, že to dělat nemám… Byl docela rychle se vším hotový… každopádně jestli by ti to mělo nějak pokračovat, nebo mít tendenci se to zhoršovat, tak jeď na kontrolu… Jinak bych to v pondělí pořešila alespoň po telefonu s gynekologem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama