Výtok, svědění, kultivace v pořádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.04.18 18:56
Výtok, svědění, kultivace v pořádku

Dobrý den,
omlouvám se za anonym, je to citlivé téma :oops:.
Před 14 dny jsem byla na gynekologii s bolestmi vaječníků. Ultrazvuk v pořádku, na pohmat údajně vše také v normě. Byla mi dělaná kultivace, minulý týden jsem volala pro výsledky, které jsou také v pořádku. Sestřička mi jen řekla, že mám v pochvě laktobacily, ale to je prý dobře, protože ty tam být mají.
Nicméně poslední tři dny mě ‚tam dole‘ dost svědí, mám bílý výtok (bez zápachu), žádné zarudnutí ani otok nepozoruji. Nevíte, čím to může být? Jak se toho mám vůbec zbavit? Mažu se Fungicidem, předtím jsem používala Jenamazol, ale ten vůbec nezabral. Sex teď s manželem raději nemáme.
Je pravdou, že užívám nějaké doplňky, snažíme se o miminko, ale ty by to snad způsobit neměly? Prosím o jakoukoliv radu nebo zkušenost.

Reklama

Reakce:

Anonymní  01.04.18 19:07
chlamydia trachomatis

Co takhle chlamydia trachomatis, ségru tím nakazil nějaký řasnatec a taky dostala od doktora nejprve Fungicin, než se pak zjistilo, že je to bakterie.

Anonymní  01.04.18 19:11
@Anonymní píše:
Co takhle chlamydia trachomatis, ségru tím nakazil nějaký řasnatec a taky dostala od doktora nejprve Fungicin, než se pak zjistilo, že je to bakterie.

Mám X let jednoho jediného muže, do bazénů nikam nechodím, kde bych k tomu mohla přijít? :nevim:

Pennya
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 14 inzerátů 01.04.18 19:12

Myslím že se ti teď rozjely kvasinky..na mě to občas taky skoro zničehonic přijde. kup si volně prodejné clotrimazol tablety

Anonymní  01.04.18 19:17

@Pennya zabírají rychle?

Pavelkowa
Kecalka 303 příspěvků 01.04.18 19:27
@Anonymní píše:
Mám X let jednoho jediného muže, do bazénů nikam nechodím, kde bych k tomu mohla přijít? :nevim:

Ty možná máš jediného muže, ale jsi si jistá, že Tvůj muž má jedinou ženu???

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7849 příspěvků 34 inzerátů 01.04.18 19:30
@Anonymní píše:
@Pennya zabírají rychle?

Zkus spis tetraborico globule. Me staci jedna na noc a mam klid. Srovnaji ph a jsou taky na kvasinky

Anonymní  01.04.18 19:31

@Pavelkowa tak to teda pardón, ale jistá jsem si na víc než 1000%! :? A nehledě na to - koukám, že to není výhradně pohlavně přenosné, nýbrž také kapénkovou cestou stejně jako plicní chlamydie

Anonymní  01.04.18 19:32

@Verun83 manžel mi teď jel pro ten Clotrimazol, snad pomůže. Kdyžtak zkusím ty globule. Děkuji za rady :kytka:

Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 7849 příspěvků 34 inzerátů 01.04.18 19:36
@Anonymní píše:
@Verun83 manžel mi teď jel pro ten Clotrimazol, snad pomůže. Kdyžtak zkusím ty globule. Děkuji za rady :kytka:

Clotrimazol je snad uplne stejny jako jenamazol.

Anonymní  01.04.18 19:46

@Verun83 ajaj, tak v úterý poletim pro globule :lol:. Dnes mají v lékárně do osmi, to už nestíhám :zed: a zítra bude zavřeno

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.04.18 20:00

Mne vzdy zabere hned taky Clotrimazol, většinou staci mastička. :palec: nebo pak ty globule

Anonymní  01.04.18 20:41

@modrasek13 už ho mám doma, manžel zajel do lékárny, děkuju :kytka:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 01.04.18 22:10
@Anonymní píše:
@modrasek13 už ho mám doma, manžel zajel do lékárny, děkuju :kytka:

Tak ať zabere :mavam:

Pennya
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 14 inzerátů 02.04.18 10:58
@Anonymní píše:
@Pennya zabírají rychle?

Mě to pomáhá, je to taková nejlevnější varianta..Ale já to třeba nikdy už asi nevyléčím, prostě na to trpím a občas se to objeví.. pak ještě gyno-pevaryl ale ten je dražší a že by byl nějak lepší to mi nepřijde. Mastička je fajn pokud to nežere i zevnitř..:)
jinak když mě to trápí delší dobu a výtoky jsou větší, vyzkoušela jsem i rosalgin výplachy. Taky mi přišly fajn, pěkně se to uvnitř vyčistí :-D :oops:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

MikeJePán přišel o skoro půl milionu fanoušků. Všechno vyřeším, utěšuje se

Známý Youtuber MikeJePán dojel na své provokování. Byl mu zablokován kanál na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama