Výtok už několik let hnědo-bilí

Anonymní
26.12.19 17:04

Výtok už několik let hnědo-bilí

Dobrý den, mám trápení už několik let s tím, že mám hnědo-bili zapáchající výtok z pochvy. Je mi 18 nikdy jsem to na gynekologii neříkala, vždy udělali citologii a bylo vše v pořádku. Nevíte o co může jít?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7118
26.12.19 17:14
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám trápení už několik let s tím, že mám hnědo-bili zapáchající výtok z pochvy. Je mi 18 nikdy jsem to na gynekologii neříkala, vždy udělali citologii a bylo vše v pořádku. Nevíte o co může jít?

A tvuj gynekolog si niceho nevsiml, ze mas vytok? Pises, ze uz tento problem mas nekolik let a nemyslim si, ze je to v poradku. Uz davno jsi to mela na gynde rict. Jednou budes chtit deti a je potreba, aby vse bylo v poradku a vytok, ktery zapacha a jeste je to spineni uplne ok neni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1143
26.12.19 17:15

Rekni to na gynde :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1825
26.12.19 17:58

Zkusila bych gynopevaryl a pokud nepomuze okamzite se objednat a pozadat o kultivaci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.12.19 18:25

Neříkala styděla jsem se a ke všemu, když nic nezjistili ani z klasické citologie. Děkuji za odpověď a co nejdříve se objednám na gyndu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1286
26.12.19 18:50

Z klasické cytologie nemusí vůbec nic zjistit. Tak se zjišťují rakovinotvorné buňky a ne kvasinky třebas. Takže upaluj na gyndu a nech si udělat stěr na bakterie a kvasinky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama