Výtok v 34tt-jet na pohotovost?

3143
2.5.09 11:03

Výtok v 34tt-jet na pohotovost?

Holky už 2 dny mě trápí výtok bílé barvy- a ztvrdne jako tvaroh, asi kvasinky, nesvědí, neobtěžuje. Mám ale pocit, že i ubyly pohyby miminka. Můj dotaz je: myslíte, že mám plašit a jet na pohotovost nebo vydržet a 5.5(úterý) jdu na poradnu.Nechci nic zanedbat, ale zároveň být hysterická těhule.Díky za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.5.09 11:13

kačko myslím že výtoky jsou normální ,taky jsem měla celé těhu,ale pokud je pohybu mín nečekej a jet,bohužel nikdy nemužeš vědět jestli to není něco špatného takže za kontrolu nic nedáš a alespon tě to uklidní a pokud se něco děje je lepší jet co nejdříve!
Já byla na pohotovosti nonstop a vždycky byli příjemný(skoro vždy).Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.5.09 11:15

Stejný výtok jsme měla celé těhotenství, většinou kvasinky…Kvůli tomu bych nejezdila…Pohyby jsou jiná věc, záleží jak to vnímáš…Já měla miminko líné celé těhotenství, některé dny jsem do ní musela šťouchat, aby kopla a já se uklidnila…Ale jestli se tvoje miminko doteď hodně hýbalo a frekvence pohybů se najednou výrazně změnila, tak bych taky radši jela…Ale určitě to nic nebude… :wink:
Nepřihlášená Judycum

• Nahlásit
  • Citovat
3143
2.5.09 11:25

Miminko je právě líné celou dobu, ale skoro celé dopoledne nic, a to sem dělala dřepy, vlnila s břichem a nic- ale teď ho cítím, nikdy se mu moc nelíbí jak sedím u počítače. Díky za tipy a uklidnění s tím výtokem. Asi počkám do odpoledne a pak pojedu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1852
2.5.09 11:40

Kacko, s vytokem si opravdu velkou hlavu nedelej, na gynde ti jen predepisou nejaky tablety nebo masticku, s pohyby uz bych si hlavu trosku delala, ale muj prcek, kdyz v brisku spinkal, tak ho taky nic nevzbudilo, a to jsem do nej mohla dloubat, jak jsem chtela :D Jednou se ho dokonce snazila sestricka budit na ultrazvuku, aby se ji otocil, a ani to s nim nehlo..... :lol: Ale pro vnitrni uklidneni bych zajela, pokud mas dojem, ze se vrti mene nez jindy. Ale s vytokem to urcite nesouvisi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.5.09 12:08

Dany díky, teď se zae vrtí, takže snad to bude o.k- já jsem si právě říkala ta souvislost výtok a méně pohybu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
2.5.09 12:14

Ahoj Kači, výtoky jsem taky měla skoro celý těhu, až půjdeš na kontr., nech si na to něco předepsat, je dobrý to poléčit před porodem, může se pak hůř hojit ev. šití…
Pohybů ke konci těhu trochu ubývá tím, jak má mimi už málo místa. Já, když si nebyla jistá, tak jsem do něj dloubla, jak jsem viděla, že to dělá sestřička, když ho chtěla vzbudit, stačilo, že byla nějaká odezva a to mě uklidnilo. Pokud máš obavy, klidně si na pohotovost zajeť, hlavu Ti neutrhnou a budeš klidnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
2.5.09 12:18

Ja teda jeste nejsem tak daleko, ale Kostej se hybe uplne nepravidelne, dopoledne obvykel prospi, odpoledne ma nekdy diskoteku a jindy se tak jednou za hodinu malicko pohne a uz nic, vecer to byvaa podobne a vubec ma linejsi a aktivnejsi dny .....
fakt nevim, jak bych snizeni frekvence pohybu poznala - s jistotou az tak po trech dnech .....
Taky nevim, jastoi hodnotit stejne, kdyz ma dite treba za hodinu jedno tuknuti a jindy celou hodinu dela veletoce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
2.5.09 12:46

Pudlo, víš jak jsem to řešila já? Z Tvých různých odpovědí soudím, že jsi zdravotník, nebo něco společného (nebo že bys měla tak naštudováno? :wink: ). Já si půjčila z práce fonendoskop a každý večer, nebo když se mi nezdálo, poslouchala ozvy. I když se nehýbal, byly vždycky pravidelné, s dostatečnou frekvencí, tak jsem věděla, že jen spí…
Asi jsem byla taky tak trochu hysterická těhule… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.09 12:48

také jsem měla fonendoskop a jednou bez pohybu i jsem nic neslyšela jsem pak letěla jak šílená :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
2.5.09 12:57

Je fakt, že jsem někdy musela hodně hledat, když byl blbě otočenej, ale slyšela jsem nakonec vždycky… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
2.5.09 13:12

no jo, ja si zapomela fonendaK VYZVEDNOUT, KDYZ JSEM TAM NAPOSLEDY BYLA, od te doby lezim a listky na penize mi vozi manzel - ale rikam si, ze tolik holek bylo vydeseno na CTG kvuli rychlym nebo pomaly\m ozvam, musely zustat v nemocnici - mozna dobre, ze se nemusim nervovat i s tim.....

no pocitam, ze koncem kvetna si tam troufnu sama (budu asi 29 TT), tak si ho tam vezmu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1814
2.5.09 14:15

Ahoj,
mně na „zvýšení frekvence pohybů“ pomáhá, když si lehnu na záda a párkrát se hluboce nadechnu „do břicha“ - aby se při nádechu zvedlo břicho, ne hrudník. V naprosté většině případů to má patřičnou odezvu v podobě kopance tam zevnitř :wink:
A kdesi jsem četla, že miminkům to dýchání do břicha dělá dobře. Takže když bude méně pohybů, zkuste tohle :wink:
Domi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.5.09 14:54

Domi, dobrý nápad, zkusila jsme a fakt to funguje, jen já jsem se málem udusila, protože na zádech nemůžu dýchat. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35127
2.5.09 19:55

jsem to zkusila, trosicku, uplne lehoucce, se zavrtel a spal dal …

stejne nevim, jestli se tyhle vyprovokovane pohyby muzou pocitat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama