Výtok v těhotenství 2019

Anonymní
15.11.19 08:24

Výtok v těhotenství 2019

Zdravím, holky jsem v 26tt těhotenství celé těhotenství mám výtok, v úterý jsem byla u dr a neříkal nic vše v pořádku… Už od včerejška mám ale takový bolavy spodek, na dotek, když si lehnu vše v pohodě, a vše tzv splaskne a nic nebolí(připadám si tam nafouklá) do toho mám ale dost výtok, je takový belavy, žádné svědění ani pálení nemám… Myslíte že to je v pohodě nebo jde o infekci? Můj doktor v pátky neoordinuje tak nevím… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11689
15.11.19 08:47
@Anonymní píše:
Zdravím, holky jsem v 26tt těhotenství celé těhotenství mám výtok, v úterý jsem byla u dr a neříkal nic vše v pořádku… Už od včerejška mám ale takový bolavy spodek, na dotek, když si lehnu vše v pohodě, a vše tzv splaskne a nic nebolí(připadám si tam nafouklá) do toho mám ale dost výtok, je takový belavy, žádné svědění ani pálení nemám… Myslíte že to je v pohodě nebo jde o infekci? Můj doktor v pátky neoordinuje tak nevím… :nevim:

Bolavý spodek, to myslíš přesně kde?
Napadla mě totiž křečová žíla, v těhotenství to bývá a právě nebolí, když ležíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 09:21

@hehehe celej když si sáhnu dole je to takové nepříjemné, nafouklá jsem dole otekla jakmile si v noci lehnu je to v pohodě přejde to, ale jak chodím tak to je nepříjemný jsem pak ráda že sedím

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.11.19 09:32

Jestli te boli cely spodek, tak to je normalni, ja mela pri tehu fakt oteklou celou vulvu, jsem to mela jak „paviani zadek“, je to hodne prokrvene a vytvari se tam velky tlak, po porodu vse prestane, vytok je take normalni, bily, nebo pruhledny, nesmi byt hrudkovity, zluty, hnedy, zeleny, zapachajici..no to same co plati mimo tehu

• Nahlásit
  • Citovat
15.11.19 09:39

Je to úplně normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1533
15.11.19 10:24

Jak říkají holky bílý hustý nezapachajici nesvedivy výtok je v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 10:50

Díky už jsem se lekla ale i tak je to otrava :expressionless:

• Nahlásit
  • Citovat
7818
15.11.19 10:50

Pokud tě nic nebolí nesedí a nepali tak je to tehotensky výtok úplně bezne někdy ho můžeš mít méně někdy více…
Jinak to že tě bolí spodek je také normální všechno se více prokrvuje tlačí…mimco už je taky trošku větší v tomto týdnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 11:19

Holky a co bily lepivy vytok je taky v pořádku? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7818
15.11.19 11:24
@Anonymní píše:
Holky a co bily lepivy vytok je taky v pořádku? :nevim:

Jojo taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 13:07

Ahoj holky.. Jsem 6+4 ve stredu bylo vidět už i srdíčko.. Včera jsem měla sex s přítelem :rolling_eyes: a dnes mám takový hnědý slabší výtok je to normální?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7818
15.11.19 13:08

@Lucie2225 tak dole se všechno více prokrvuje a je možné že spinis ž toho..
Pokud tě nic nebolí a není to jasná červená krev mělo by to být v pořádku..
Je to celkem dost bezne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.11.19 13:09

Vůbec mě nic nebolí :slight_smile: je to jen hnědý výtok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7818
15.11.19 13:12

@Lucie2225 tak pak tě třeba podražil..nebo jak jsme psala víc se všechno prokrvuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 15:09

.. Je možné aby mi v 25tt odešla hlenová zátka? :roll: takový bilo-čirý hlenivity výtok, táhly… Beru pouze leky na tvrdnuti břicha

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama