Výtok z bradavky miminka

3054
19.7.13 21:39

Výtok z bradavky miminka

Dnes jsem zjistila, že mému synovi, kterému jsou 3,5 měsíce, teče z pravé bradavky výtok, který je nahnědlý /starší krev? :think:/. Teče není to správné slovo, prostě po zmáčknutí, když jsem si ho dala na odbrknutí na rameno, se objevil na bodyčku tmavý flíček (velikosti kapky) a když jsem se podívala, tak měl ještě malou kapičku u bradavky. Potom už půldne nic. Máte někdo s tímto zkušenost?
K Dr. jdeme až ve čtvrtek, pokud se to bude opakovat, tak si raději asi v pondělí zavolám přímo Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.7.13 21:50

Moji malé to dělalo hned po porodu, malá měla pořád hnědé flíčky v oblasti prsíček,,, kolem 1 a půl měsíce to přestalo, bylo mi řečeno, že je to mlíčko a hlavně ať prsíčka nemačkám.
dodatek: není to nic neobvyklého, nijak to není škodlivé,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
19.7.13 21:52

No a to mlíčko může být hnědé? Vím, že z prsíček se nic nemá mačkat, takže nemačkám, jen jsem mu je ošahala, jestli je nemá nějak tvrdé - lekla jsem se, že mu třeba hnisá, ale má obě pěkně měkké

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5639
19.7.13 21:52

Co ja vim, tak je to vlivem hormonu, ktere ma jeste v telicku od tebe, jako od matky.
Samozrejme se radeji zeptej lekarky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
19.7.13 21:54

Vím, že to způsobují hormony, ale mě překvapuje, že se mu to objevilo až teď? Což předpokládám, by měly moje hormony z jeho tělíčka být už pryč :think: nebo to trvá déle? Nebo to může být tím, že plně kojím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.13 21:55

Nám to tak bylo dr. řečeno, taky jsme měli flíčky hnědé. Jsou to hormony, které má od tebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.13 21:56

Tak v pondělí pro klid své duše zavolej doktorce, ale nemusíš plašit je to normální. :)
Přeji zdarvíčko :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
19.7.13 21:57
@annkysilkova píše:
Tak v pondělí pro klid své duše zavolej doktorce, ale nemusíš plašit je to normální. :)
Přeji zdarvíčko :hug:

Moc děkuji za uklidnění :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.7.13 22:00

Není zač od toho to tu je :hug: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
19.7.13 22:01

Jo jo hormony my to měli taky tak kolem 3 měsíce dostali jsme na to tenkrát nějakou mastičku ta pomohla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3054
19.7.13 22:19
@nemolka píše:
Jo jo hormony my to měli taky tak kolem 3 měsíce dostali jsme na to tenkrát nějakou mastičku ta pomohla

Masticku, aby prestalo tect mlicko? To funguje i na ty hormony?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3950
19.7.13 22:40

Ani ale neřeknu co to bylo už je to pár let zpět ale tect přestalo a bradavka ji splaskla už jí neměla tvrdou a nateklou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama