Výtok z bradavky u desetileté slečny

659
8.10.19 10:55

Výtok z bradavky u desetileté slečny

Ahoj maminky, chci se Vás zeptat: Zda nemáte podobnou zkušenost: Mám dceru 10 let. Asi týden si stěžuje na bolest levého prsu. Nepřikládala jsem tomu příliš význam. Ale včera mě to ukázala a má výtok z bradavky. Dnes jsme byly u dětského doktora. Ten si myslí, že má zánět nasadil antibiotika. V pátek kontrola, kdyby to prý nepřestalo, tak kontrolní sono a odběry na hormony štítné žlázy. Máme být ve střehu! Jsem z toho docela vyplašená. Máte některá podobnou zkušenost? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

173
8.10.19 11:35

A co jinak-jaka ta tekutina byla? Zmenila s e nejak v posledni dobe-trebas rychle/pomalu roste, ma hlubsi hlas, boli ji hlava? Muze to byt jen zanet-zo se stava-nebouchla se do prsu? A kdyz tak at ji radeji odbery naberou-a at ji vezmou i prolaktin. S prolaktinem jsem mela nejake docineni, a tak vim, ze muze dekat kdeco… drzim pesti a at je to do patku dobre!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
8.10.19 11:37

Díky za odpověď. Nebouchla se prý. Ale v poslední době hodně vyrostla a má už trochu ochlupení v podpaží. V září jí bylo 10 let MS ještě nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
8.10.19 11:38

Výtok je bílý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
8.10.19 11:45

Uvidite. Asi bych ji ty odbery udelala tak i tak. Ale to jsou deti-ja jsem s tim mela zkusenost ve vyssim veku… A mela CRP, kdyz ma zanet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
8.10.19 11:50

Měla i zvýšené CRP 20 nic hrozného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
623
8.10.19 11:59

Mne oteklo prso v puberte (cca 12 let), kdyz mi zacly rust, bolelo to jak cert, vytok jsem asi nemela, nebo si to nepamatuju, ale brzy na to jsem dospela, nicim se to nelecilo, nikomu jsem to nerekla, zmizelo to samo. Tipovala bych tedy nejakou hormonalni vec, asi tedy prichod puberty, kdyz rychle vyrostla a ma pubicky ochlupeni. Pediatricka by mela vedet, jak je na tom s rustem a jak to mate vy doma v rodine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
8.10.19 12:10

Doufám, že to nebude něco vážného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
8.10.19 12:24

@Fassatka Podivej-plus je, ze je to jen jedno prso a ze ke to crp trochu vyssi. Presto, radsi at ji ty odbery udelaji–ti nejak zvlast neboli a vsichni budete klidnejsi! Vydrzte do patku, at se to pk atb zlepsi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
8.10.19 12:32

Díky holky! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
11.10.19 12:12

Ahoj holky, tak jsme včera skončily v Motole, Ráno měla na košilce flek, jako kdyby šla kojit. Pan doktor říkal, že za 30 let svojí pediatrické praxe tohle nikdy neviděl. Poslal nás bezodkladně na endokrynologii. Tam hned dělali sono a rtg prsu. Naštěstí, to je vše v pořádku, ale odběry budou až v úterý. Musí se vyloučit prolaktinom. Pan doktor, mě ale ujištuje, že kdyby se jednalo o nějakou hrůzu, tak by měla sekreci z obou prsů. V motole se taky přiklánějí k zánětu mléčné žlázy. Zvýšili dávku atb. Doktorka v motole říkala, že ten prolaktinom je u dětí velice vzácný, téměř se nevyskytující. Tak nám držte do pondělka palce. Díky za podporu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
659
11.10.19 12:17

CRP měla 35 v Motole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu