Reklama

Výtok z prsou v den zpoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SussieG
Povídálka 17 příspěvků 21.08.18 12:17
Vytok z prsou v den zpozdeni

Ahojte zenusky :mrgreen: :mrgreen:

Chtela bych se zeptat co si myslite o me soucasne situaci :mrgreen:

S manzelem se snazime o miminko uz od prosince minuleho roku, minuly mesic jsem se rozhodla ze uz kaslu na pocitani ovulace a ms.

Posledni 4 mesice se mi hrozne rozhazel cyklus a tak od prvniho dne posledni ms zacala pit kontryhelovy caj a pila jsem ho podle doporuceni 2 tydny.

Uz tyden me boli prsa, ale prisuzovala jsem to PMS, az do dnesniho rana. Po ranni sprse jsem se na sebe koukla do zrcadla a prsa jsem mela jakoby natekla a nevim proc me to tak napadlo, ale zkratka jsem zlehka zmackla leve prso a na bradavce se objevila bila kapicka. Zmackla jsem znova, kapicka uz nebyla tak vyrazne bila a na potreti uz se objevilo jen malicko pruhledne tekutiny.
Z praveho prsa nic. Po par hodinach v praci mi to nedalo a na WC jsem vyzkousela i druhe prso a z nej vytekla pruhledna kapicka hned na poprve a I na druhe zmacknuti. :mrgreen:

Pred par dny jsem se vratila z aktivni dovolene a podle obleceni jsem nejake kilo shodila, kdyz jsem ale stoupla na vahu, mela jsem naopak o kilo vic.. :zed:

A nakonec jsem si vzpomnela ze jsem si pred par dny manzelovi stezovala, ze to vypada, jako bych mela pruhlednou kuzi, protoze mi jsou po celem tele videt hodne zily. 8o

Zacalo mi to srotovat a neoidolala jsem polkuseni kouknout kdy mam mit ms a zjistila jsem, ze dnes je prvni den nove ms, ale ani me neboli bricho..

Budu si dnes vecer kupovat test, jen jsem nedockava a zajimal by me Vas nazor.. :D :D

dekuji :hug: :) :srdce:

Reklama

Reakce:

elinka90
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 21.08.18 12:23

Na kapičky z prsou bych to nesváděla. Mám to běžně a těhotná nejsem. Způsobuje to hormon prolaktinem a bradavky se mačkat nemají. Zvyšuje se potom prolaktin v těle, který ve větší míře vyvolat neplodnost. Počkej si na test :-) já bych to už teda nevydržela a běžela bych pro něj o přestávku na oběd :-D

SussieG
Povídálka 17 příspěvků 21.08.18 12:44
@elinka90 píše:
Na kapičky z prsou bych to nesváděla. Mám to běžně a těhotná nejsem. Způsobuje to hormon prolaktinem a bradavky se mačkat nemají. Zvyšuje se potom prolaktin v těle, který ve větší míře vyvolat neplodnost. Počkej si na test :-) já bych to už teda nevydržela a běžela bych pro něj o přestávku na oběd :-D

Ja jsem to prave nikdy nemela… 8o 8o Ver mi ze kdybych mela dnes k dispozici auto, hned bych si nekam zajela, ale bohuzel jsem momentalne odriznuta od mesta :mrgreen: :zed:

blumen
Hvězda diskuse 40289 příspěvků 21.08.18 12:46

Muzes byt tehotna a nemusis ;) kazdopadne ty prsa s tim souviset nebudou tak zezacatku, to az na konci tehotenstvi. Pak napis ;)

elinka90
Ukecaná baba ;) 2461 příspěvků 23.08.18 09:14
@SussieG píše:
Ahojte zenusky :mrgreen: :mrgreen:

Chtela bych se zeptat co si myslite o me soucasne situaci :mrgreen:

S manzelem se snazime o miminko uz od prosince minuleho roku, minuly mesic jsem se rozhodla ze uz kaslu na pocitani ovulace a ms.

Posledni 4 mesice se mi hrozne rozhazel cyklus a tak od prvniho dne posledni ms zacala pit kontryhelovy caj a pila jsem ho podle doporuceni 2 tydny.

Uz tyden me boli prsa, ale prisuzovala jsem to PMS, az do dnesniho rana. Po ranni sprse jsem se na sebe koukla do zrcadla a prsa jsem mela jakoby natekla a nevim proc me to tak napadlo, ale zkratka jsem zlehka zmackla leve prso a na bradavce se objevila bila kapicka. Zmackla jsem znova, kapicka uz nebyla tak vyrazne bila a na potreti uz se objevilo jen malicko pruhledne tekutiny.
Z praveho prsa nic. Po par hodinach v praci mi to nedalo a na WC jsem vyzkousela i druhe prso a z nej vytekla pruhledna kapicka hned na poprve a I na druhe zmacknuti. :mrgreen:

Pred par dny jsem se vratila z aktivni dovolene a podle obleceni jsem nejake kilo shodila, kdyz jsem ale stoupla na vahu, mela jsem naopak o kilo vic.. :zed:

A nakonec jsem si vzpomnela ze jsem si pred par dny manzelovi stezovala, ze to vypada, jako bych mela pruhlednou kuzi, protoze mi jsou po celem tele videt hodne zily. 8o

Zacalo mi to srotovat a neoidolala jsem polkuseni kouknout kdy mam mit ms a zjistila jsem, ze dnes je prvni den nove ms, ale ani me neboli bricho..

Budu si dnes vecer kupovat test, jen jsem nedockava a zajimal by me Vas nazor.. :D :D

dekuji :hug: :) :srdce:

Tak co můžeme gratulovat? :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama